Spotkają się z mistrzynią

Spotkają się z mistrzynią 15
Malwina Kopron, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Londynie zawita do międzyrzeckiej gminy. Rywalizację sportową dzieci i młodzieży w tym dniu zakończy spotkanie z młodą mistrzynią.
14 maja w SP w Misiach o godz. 11 będzie miało miejsce „Spotkanie z mistrzem”. Do Szkoły Podstawowej przyjedzie brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Londynie w rzucie młotem – Malwina Kopron.

W programie dnia znajduje się wiele sportowych konkurencji dla dzieci i młodzieży: przeciąganie liny, skok wzwyż, rzut piłką lekarską, bieg farmera z oponami oraz „policyjny” tor przeszkód. Po zmaganiach przyjdzie czas na rozmowę z mistrzynią, a po niej dzieci będą mogły przystąpić do konkursu wiedzy o Malwinie. Będzie jeszcze jeden konkurs, a mianowicie na najaktywniejszą grupę kibiców medalistki z Londynu.

Wydarzenie jest inicjatywą Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztofa Adamowicza, Stowarzyszenia Przyjazne Misie oraz SP im. Marii Konopnickiej w Misiach.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia do rywalizacji szkolnej u pani Małgorzaty Matejek, Prezes Stowarzyszenia pod numerem: 508-059-446.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *