Spotkali się z mieszkańcami. Podsumowali też kampanię

44284072_1895837997151634_51113868918784000_n

Wybory już w najbliższą niedzielę. Kandydaci Białej Samorządowej podsumowali kampanię i ponownie spotkali się z mieszkańcami miasta.

Wczoraj (18 października) na deptaku w centrum Białej Podlaskiej członkowie stowarzyszenia Biała Samorządowa podsumowali kampanię wyborczą. Kandydaci podziękowali mieszkańcom za wsparcie i rozmowę.

– Jestem pewien, że będą niespodzianki, że niektórzy będą zaskoczeni. Wybory wygrywają ludzie, a nie ilość bilbordów i banerów na ulicach. Rozmawiam z bialczanami i nie wielu z nich zwraca uwagę na banery. Bardziej zależy im na tym co dany kandydat ma do powiedzenia. Słuchają nas, analizują nasze słowa i to jest niezwykle budujące – mówił Bogusław Broniewicz, kandydat na prezydenta miasta.

Nie był to jednak koniec ich kampanii. Jeszcze dzisiaj można spotkać ich na ulicach naszego miasta.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. W mieście na PiS głosuję, A do sejmików na Ruch Narodowy lista nr 7. Biała Samorządowa to jest część totalnej opozycji, antypolskiej. Nie, dziękuję.

  2. Coś nie widać tych mieszkańców… Ale kandydat to cudotwórca – przed miesiącem powiedział, że wybuduje elektrociepłownię i już się budowa rozpoczęła…. Cud, albo wiedza od GC. A ujawnienie strategii lub planów pracodawcy jest chyba karane???