Spotkanie ogrodnicze z Markiem Jezierskim

j
fot. Zielony Ogród SAS fb

Poczęstunek grillowy, porady ekspertów, a także konkursy z nagrodami, to wszystko było w programie spotkania z Markiem Jezierskim, które odbyło się pod hasłem „Ogród marzeń”.

W sobotę (9 marca) o godzinie 10 w Zielonym Ogrodzie przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej miało miejsce spotkanie ogrodnicze z Markiem Jezierskim. Mężczyzna jest dziennikarzem telewizyjnym, współtwórcą popularnego programu TV „Rok w ogrodzie”.

Przez cały dzień dzielił się swoją wiedzą w zakresie ogrodnictwa. Odpowiedał na pytania uczestników wydarzenia, a także przeprowadzał konkursy z nagrodami. Zainteresowanie wzbudziły szczegółowe porady w zakresie pielęgnacji storczyków, których udzielał specjalista partnerskiej firmy JMP.Oprócz stoiska Marka Jezierskiego, swoje miejsce miały też panie z akcji społecznej „Sprzyjajmy pszczołom” promujące hodowlę pszczół murarek. Najmłodsi mogli stworzyć różne wyroby pod okiem specjalistek.

Na koniec odbył się poczęstunek – kiełbaski z grilla. Promocja -20% na wszystkie rośliny zachęciła uczestników do odwiedzenia Zielonego Ogrodu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *