Spotkanie z dyrektorem muzeum

Spotkanie z dyrektorem muzeum 15

Na wykład i pokaz multimedialny p.o. dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach Sławomira Kordaczuka zaprtasza Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 6 w Białej Podlaskiej.

Wykład o historii, turystyce i przyrodzie powiatu bialskiego”odbędzie się w czwartek (16 stycznia) w bibliotece przy ul. Orzechowej. Podczas spotkania odbędzie się promocja książki pt. „Próby z latającymi bomami V-1 i rakietami balistycznymi V-2 we Wschodniej Polsce w 1944 roku”.

Autor urodził się w Hołowczycach na Podlasiu. Jest absolwentem LO w Janowie Podlaskim, UPH w Siedlcach i UJ w Krakowie. Obecnie pełni obowiązki dyrektora Muzeum Regionalnego w Siedlcach. Ponadto jest wiceprezesem-skarbnikiem Zarządu Oddziału PTTK „Podlasie”, członkiem Zarządu Siedleckiego Towarzystwa Naukowego i prezesem Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów oraz członkiem kapituł nagród: Ludomira Benedyktowicza, Złotego Jacka i Zasłużony dla Ziemi Łosickiej. Autorem wielu książek i artykułów o historii Siedlec, powiatu bialskiego, regionu, fotografii, Wojska Polskiego i kolekcjonerstwie.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki z autografem.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *