Sprawdź, co nowego na ekranie

Sprawdź, co nowego na ekranie 16

Nie masz planów na piątek? Może dobrym pomysłem będzie wyjście do kina? Już niebawem na dużym ekranie pojawią się nowe propozycje.

Kino „Merkury” od piątku zaprasza na animowaną komedię, komedię romantyczną oraz połączenie filmu akcji i thrillera. Tradycyjnie organizowane są też spotkania filmowe.

„Iniemamocni 2” to kolejna część przygód niesamowitej rodziny. Helen rozwija swoją karierę zawodową, natomiast jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi, tym samym realizując się w domowym zaciszu. Sytuacja jest trudna dla wszystkich, a potęgują ją pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka. Gdy kolejny czarny charakter planuje niebezpieczny spisek, rodzina Iniemamocnych musi połączyć swoje siły i pokonać nowe wyzwanie.

Następna propozycja to „Czego życzy sobie kobieta”. Główna bohaterka – Senna Burges, w którą wciela się Sharon Stone jest projektantką mody.  Jej życie niestety nie jest takie, jakie sobie wymarzyła. Senna umawia się z młodszymi mężczyznami, jednak żaden z nich nie jest właściwy, by spędzić z nim resztę życia. Sytuacja zupełnie się zmienia gdy na jej drodze pojawia się przystojny Adam.

Na ekranie pojawi się także „Sicario 2: Soldado”. To historia Matta i Alejandro, którzy powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie by złapać narkotykowego barona Carlosa Reyesa. Ten trudni się również przemytem broni dla terrorystów. Wydawało się, że będzie to szybka i prosta misja. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.

W ramach spotkań filmowych będzie można obejrzeć m.in. „120 uderzeń serca”. Organizacja, która zrzesza osoby zarażone wirusem HIV walczy ze zmową milczenia rządu oraz organizacji farmaceutycznych.

Z kolei „Na głęboką wodę” opowiada o szczęśliwym i zakochanym w sobie małżeństwem Clare i Donald Crowhurst. Gdy plajtuje ich rodzinny biznes, Donald postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata. Niemający doświadczenia wynalazca i weekendowy żeglarz musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig.

Sprawdź, co nowego na ekranie 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *