Sprzeczka miała finał w areszcie

Sprzeczka miała finał w areszcie 15

Kłótnia zakończyła się interwencją policji. Jeden z uczestników sprzeczki wizytę mundurowych z pewnością zapamięta na długo. Z miejsca zdarzenia trafił do zakładu karnego.

W miniony piątek tuż przed północą policjanci musieli interweniować w Roskoszy (gm. Biała Podlaska). Okazało się, że do znajdujących się tam osób doszło do nieporozumienia. Podczas czynności wykonywanych przez mundurowych wyszło na jaw, że jeden z mężczyzn, 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo policjanci wyczuli od niego woń marihuany.

– Mężczyzna posiadał przy sobie woreczek z marihuaną, z której można przygotować blisko 80 działek dilerskich tego narkotyku – tłumaczy st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy. – Środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna po wykonanych czynnościach trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

37-latek oprócz wcześniejszego przewinienia dodatkowo opowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *