Stachursky zaśpiewa w Janowie Podlaskim

Stachursky zaśpiewa w Janowie Podlaskim 16
fot. wikipedia.org

Pod koniec czerwca przyjdzie czas na największą z gminnych, letnich imprez. Podczas Dni Janowa Podlaskiego na scenie pojawi się m.in. Jacek Stachursky. Oprócz występu piosenkarza szykują się również inne koncerty. Coś dla siebie znajdą zarówno fani muzyki rockowej jak i tanecznej.

Dni Janowa Podlaskiego zaplanowano na niedzielę (30 czerwca) na stadionie sportowym przy ulicy Narutowicza. Pierwszym punktem w programie wydarzenia są zawody wędkarskie, które odbędą się na zbiorniku wodnym „Kozioł”. Zawodnicy powalczą o puchar wójta gminy. Oficjalne otwarcie imprezy rozpocznie się o godzinie 13. Wcześniej zostanie odprawiona msza św. w intencji strażaków., a to dlatego, że tego dnia przewidziany jest również jubileusz 100-lecia OSP w Janowie Podlaskim. Program wypełnią również różnorodne występy wokalistów i zespołów tanecznych. Na wieczór zaplanowany jest blok koncertowy, podczas którego na scenie pojawią się zespół rockowy Wehoom, grupa disco-polo z wokalistką Etną oraz piosenkarz Jacek Stachursky. Zwieńczeniem wydarzenia będzie dyskoteka, która potrwa do północy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Biała24 – www.bp24.pl.

Stachursky zaśpiewa w Janowie Podlaskim 18

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. O tej Etnie to nie słyszałem, ale na Stachursky’ego to bym poszedł, ale przegapiłem. Ciekawe czy była Doskozza 😀
    A co do gwiazd to nigdy ludziom się nie dogodzi, bo jedni lubią disco polo, inni muzykę klubową, inni rock, a jeszcze inni bawią się tylko przy Krawczyku.