Stefaniuk potwierdza kandydowanie

Stefaniuk potwierdza kandydowanie 15

Dariusz Stefaniuk potwierdza swoją kandydaturę na prezydenta miasta. Podczas konferencji w urzędzie miejskim stwierdził, że będzie kontynuował swoją misję.

– Moim pomysłem na kampanię wyborczą jest to, co robiłem do tej pory. Przede wszystkim rozwój miasta, to jest najważniejsze – stwierdza Dariusz Stefaniuk, obecny włodarz miasta. Priorytetem dla niego na teraz jest przekazanie Mieszkań+ i kontynuacja tego przedsięwzięcia. Miasto będzie korzystało z wszystkich dostępnych projektów, aby mieszkańcom żyło się lepiej.

– Kolejnym punktem do realizacji w najbliższym czasie są miejsca pracy. Problem z zatrudnieniem w Białej jest skutkiem braku wykwalifikowanych osób, które mogłyby zarządzać firmami i projektami – dodaje. Prezydent podkreślał, że zadaje cały czas pytanie „Jak żyje się bialczanom?”. Utrzymuje, że podatki do tej pory nie zostały podniesione i ze wszystkich sił będzie starał się, aby tak zostało.

W czasie kadencji Dariusza Stefaniuka spółki miejskie włączone zostały w cały mechanizm miasta. – Robimy wszystko, żeby spółki miejskie się rozwijały. Są to projekty oczyszczalni ścieków, projekty ciepłowni PCU, które bez wsparcia rządowego nie byłyby klasyfikowane jako priorytety – mówi. Są osoby w mieście, którym zależy na tym, żeby mi się nie udało.

Adam Chodziński, obecny na konferencji, zachwala działanie włodarza Biała Podlaskiej.

Kto będzie kontrkandydatem jeszcze nie wiadomo. Pojawiają się nazwiska: Bogusław Broniewicz, Andrzej Czapski czy Riad Haidar.

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. aaaa to dobre ….. rozwój ??…. czego?? ….. straży miejskiej czy marketów ? Podatki nie podniesione …. opłaty za śmieci …. zobaczcie co sie dzieje …. o workach wymyślonych w kolorach tęczy nie wspomnę, a spółki miejskie to w ogóle porażka – wszystko po znajomości bez kompetencji a jeśli trafiają do białej ludzie teoretycznie kompetentni to traf chciał że są z pomorza ….. cytując klasyka ….. Panie prezydencie „nie idź tą drogą”

  2. Je8ł3m jak to przeczytałem! „Problem z zatrudnieniem w Białej jest skutkiem braku wykwalifikowanych osób, które mogłyby zarządzać firmami i projektami – dodaje (prezydent miasta)”. Jakimi firmami, jakimi projektami? Człowieku OBUDŹ SIĘ! Wykształceni uciekają z tego miasta. A niewykształceni, kształcą się i nabierają doświadczenia zawodowego w mieście z perspektywami. Zrób sobie sondę społeczną na temat: „Ilu młodych mieszkańców wiąże przyszłość z tym miastem?”. A odnośnie w/w zapytania „Jak żyje się bialczanom?” to do mnie takie zapytanie nie dotarło JESZCZE. A bardzo chętnie na nie bym odpowiedział. Amen.

  3. Panie prezydencie Stefaniuk – „brak wykwalifikowanych osób, które mogłyby zarządzać firmami i projektami ” to twoja wina. nie trzeba było pozwalać na odejście z magistratu i jednostek najbardziej zdolnych, wykształconych i odpowiedzialnych osób. Zostały jedynie mierne ale wierne albo takie które się nie angażują bo mają wszystko w du…ie.

  4. Kończ Waść kadencję, zabieraj spadochroniarzy z pomorza i wstydu dalszego oszczędź. Tych wypocin na temat braku kompetentnych ludzi to nie ma nawet sensu komentować! Jestem w Tym mieście kilkanaście miesięcy, gorszego i tak zaniedbanego miasta tej wielkości w Polsce nie widziałem

  5. Nie dobrze, nie dobrze ….. zacytuje lekko zmodyfikowaną wypowiedź Andrzeja Grabowskiego z filmu „Pitbull: Nowe porządki” odgrywającego rolę „Gebelsa” …. „Wiesz co Dariusz Stefaniuk, weź Ty już spierd… do domu”

  6. Jak do tej pory nie przyczynił się Pan do rozwoju miasta a jest jeszcze większa stagnacja. Pomnik ani rondo nie przynosi Panu chwały. W niedługim czasie mam nadzieję że zniknie z mojego miasta a Panu nie daję głosu bo okazuje się że jest Pan gorszym prezydentem od Andrzeja Czapskiego !

  7. Zastałeś ..amie miasto murowane a zostawisz zaorane..Mogę śmiało stwierdzić że w jednym masz rację są w mieście ludzie którzy chcą aby ci się nie udało to Ja! Miasto popada w ruinę wystarczy krótka wycieczka i ręce opadają ,ulice Moniuszki ,Brzeska, Pl Rubina, Szkolny Dwór Łazienna (po remoncie!) – obskurne kamienice, brud, śmieci i rozwalające się chodniki. Obraz nędzy i upadku miasta dopełnia przygnębiający obraz opuszczonych lokali, mieszkań i domów…O jakim rozwoju ten człowiek bełkoce?Biała WYMIERA!!!

  8. Z Magistratu odeszli porzadni ludzie, piszę o tych co dobrowolnie zmienili pracę….nie widzieli perspektyw a kurczowe trzymanie się posadki to już nie w ich stylu, chcieli normalnosci a niestety tam jej coraz czesciej brakuje…Uklady ukladziki…mierni ale wierni kierownicy i naczelnicy….choc oczywiscie nie mozna uogolniać.Pani budżetowa brak jakiejkolwiek empatii i kreatorka niestety negatywnego wizerunku obecnego prezydenta.Zastepcy co najwyzej mogą za Dariuszem parasol i teczkę nosić ale tak wygodnie.Miasto majac takich zastępców niestety traci.A prezydent? lepszego nie będzie, tylko musi szanowac siebie i ludzi.powodzenia.

  9. panu dziękujemy pozostałych z nadania politycznego zatrudnionych przez pana rozpędzić czyli 50% magistratu pseudo fachowców- gdzie są kolektory słoneczne ,gdzie są pompy ciepła ,gdzie fotowoltaika ,a prąd w 2019 50% w górę ,gdzie jest gaz na woli ,trzeba umieć projekty pisać .Głos oddany na pana jest głosem zmarnowanym dla miasta tak samo na pana zastępcę. Chcecie głupi i ciemny lud ze wschodu zrobić w konia niestety lud się już nie da.