Stłuczka i dachowanie. Trzy osoby znalazły się w szpitalu

Stłuczka i dachowanie. Trzy osoby znalazły się w szpitalu 16

W ciągu jednego dnia na terenie powiatu bialskiego doszło do dwóch wypadków. W ich wyniku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce wczoraj (9 maja) około godziny 8.30 na ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, prawdopodobnie w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości najechał na tył zatrzymującego przed nim forda. Za kierownicą Mercedesa siedział 31-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia ford, którym kierował 65-latek z gm. Leśna Podlaska uderzył w jadący przed nim samochód marki Kia – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy. Do szpitala trafił podróżujący Kią 57-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Stłuczka i dachowanie. Trzy osoby znalazły się w szpitalu 17

Do drugiego wypadku doszło około godziny 15.30 w Strzakłach (gm. Międzyrzec Podlaski). 19-latka jadąca renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu drogą główną roverowi, którym kierował 35-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia gwałtownie skręcił, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Z treści informacji wynika, że na terenie powiatu bialskiego doszło do jednego wypadku , w Strzakłach. Drugi wypadek miał miejsce w Białej Podlaskiej, która nie wchodzi w skład powiatu bialskiego lecz sama jest jednocześnie gminą miejską i można powiedzieć powiatem.