Stołówka znowu bez najemcy. Kto będzie karmił dzieci w „dziewiątce”?

Stołówka znowu bez najemcy. Kto będzie karmił dzieci w "dziewiątce"? 16

Stołówka w „dziewiątce” znów na licytacje. Triomix nie poprowadzi już stołówki. Szkoła ogłosiła przetarg.

O stołówce w Szkole Podstawowej Nr 9 w Białej Podlaskiej było głośno. Po „wyprowadzce” firmy Diana, która przez wiele lat prowadziła i remontowała ową stołówkę, jej miejsce zajął Triomix. Taka kolej rzeczy wywołała liczne sprzeciwy ze strony rodziców i dzieci, które się tam uczą.

Firma Triomix prowadziła stołówkę od września 2016 roku, jednak 8 maja tego roku szkoła ogłosiła przetarg na wynajem stołówki. Nie wiadomo jeszcze dlaczego Triomix zaprzestał prowadzenia stołówki. Brak informacji na ten temat sekretariat szkoły tłumaczy nieobecnością dyrektora.

Od 8 maja przez 21 dni firmy mogą składać swoje oferty. Miesięczna cena wywoławcza pomieszczeń to 5332 zł. Czas wynajmu określony w przetargu to sześć lat.

ZOBACZ TEŻ: Przetarg

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. W ubiegłym roku pogoniono Dianę bo się nie podobało włodarzom miasta. Wygrał Triomix choć protestowali rodzice i wiadomo było w momencie wygranego przetargu że to bankrut. Obecnie od kilku miesięcy zalega z opłatami i pracownikom z wypłatami. Ciekawy jestem ile ktoś ,,wziął w łapkę” aby Triomix przebił Dianę. Chciałbym aby odpowiedzialni za ten przetarg wypowiedzieli się w temacie Co teraz geniuszu Stefaniuku?

  2. w „łapkę” to raczej wzial ten kto dopuscil ze diana za taki lokal placila miesiecznie bodajze 100 złotych!!!!

  3. Do adam i MICHA zapytajcie ile TRIOMIX zapłacił szkole do tej pory za wynajem. Diana stawała do przetargu razem z TRIOMIXem

  4. Niestety to było do przewidzenie. Ciemny lud widział tylko 100 zł za lokal, a nie widział warunków oferty, tego, że obiady dla dzieci trzeba było przygotować z 10% narzutem, co jest kompletnie nie ekonomiczne. Dlatego niska jest cena za czynsz bo przedsiębiorca dokładał wkład pracy.
    To co teraz dzieciaki na kanapkach ? Historia smutna, sami przegrani a najbardziej dzieci.

    1. No dokładnie ale ciemny lud wszystko kupi i dla nich najważniejsze jest że Diana za 100zeta wynajmowała ale że obiady po 10 Zeta to już nieważne … Poza tym triomix może jedynie dla świń gotować

  5. Co mnie obchodzi ile zapłacił triomix? Zlicytować dziada i tyle… A za m2 lokalu w Białej to minimum 25zl…

  6. Kończy działalność bo nastąpił swoisty bojkot rodziców, wiadomo szkoła i komunistyczny związek nauczycielski zrobił swoje no i ten pisowski prezydent, korzystam od czasu do czasu bo obiady smaczne i najtańsze w mieście i widzę co się działo i dzieje, ciekawe czy diana wróci na tych warunkach jak obecnie bo za 80 zł już się nie da więc będą obiadki drogie ale sami tego rodzice chcieli .