Studenci AWF organizują swoje święto. Dwa dni zabawy

Studenci AWF organizują swoje święto. Dwa dni zabawy 15
Fot. Karolina Jaszczuk

Mnóstwo zabawy, rozrywki, muzyki i sportowa rywalizacja – a wszystko to na AWFALIACH. Dwudniowe wydarzenie sportowo- rekreacyjne organizowane przez studentów i tylko dla studentów. Znamy program imprezy.

Juwenalia rozpoczną się w poniedziałek (28 maja) o godzinie 16 zbiórką studentów przy akademiku ABC AWF, marszem studentów i odebraniem kluczy do miasta. Impreza potrwa dwa dni. Drugiego dnia organizatorzy przygotowali wiele sportowych atrakcji, takich jak maraton fitness, balonowy zbijak, bieg „tu de fjuczer” i ultimate freesbee. Nie byłoby święta studentów bez muzyki. Na scenie wystąpią Imigrand, Rezonans, Jako Tako i NadaHu. Dawkę humoru zapewni kabaret FiFa- RaFa. Będą również konkursy z nagrodami, wielkie grillowanie i ślizg na klacie. Organizatorami jest Rada Studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. W tym tygodniu szaleństwo w parku przy ul. Warszawskiej, w przyszłym przy ulicy Akademickiej. Niech ludzie w tej części miasta wiedzą, kto w nim rządzi. Osiedle Piastowskie jako jedne z pierwszych w naszym mieście ma wielu seniorów potrzebujących ciszy, Ale kogo to obchodzi? Szkoła muzyczna , biblioteka w parku… niech się uczą dzieci nie tylko grać na instrumentach, ale bawić się przy obficie lanym piwie. „Pogratulować” tylko temu, kto pozwolił na zabawę młodych ludzi z alkoholem i głośną muzyką w centrum miasta. Na dodatek przez dwa tygodnie, jakby nie można tego było zrobić razem, tak jak było to organizowane w poprzednich latach.

    1. Skończ pisać te swoje wywody. Nie było możliwości zrobienia razem juwenaliów, niestety nie nasza wina. Poza tym, my mamy swoje święto przez dwa dni w roku. To jest aż tak wielki problem? Chyba nigdy nie byłaś studentką skoro to dla Ciebie ‚młodzi ludzie, którzy bawią się tylko z alkoholem i muzyką w centrum miasta’ 😀 I TAK NA KONIEC. Nie przez dwa tygodnie moja droga tylko w pierwszym tygodniu przez dwa dni i w drugim tygodniu przez dwa dni więc proszę, nie wyolbrzymiaj i żyj dalej swoim nudnym życiem 🙂