Sukces podczas memoriału dobrym prognostykiem

ssssss
Fot: Memoriał Zygmunta Szelesta

To kolejne sukcesy bialskich sportowców. Nasz lekkoatleta pobił także swój życiowy rekord.

Tydzień przed Mistrzostwami Polski Seniorów w lekkiej atletyce, które mają się odbyć 23-25 sierpnia w Radomiu, znakomicie zaprezentował się podczas prestiżowego Memoriału Zygmunta Szelesta bialski sportowiec – Bartłomiej Bedniczuk. Memoriał rozgrywał się 17 sierpnia na stadionie AWF w Warszawie.

Skoczek wzwyż z bialskiego AZS AWF w świetnym stylu, poprawiając w drugiej próbie swój czteroletni rekord życiowy na 2,15 m, zajął drugie miejsce w konkursie.

Drugie miejsce w konkursie skoku w dal zajął Piotr Tarkowski, który po trapiących go problemach zdrowotnych wraca do dobrych dyspozycji. Bialski skoczek w czwartej próbie konkursu uzyskał odległość 7 metrów i 43 centymetrów , przegrywając jedynie z Tomaszem Jaszczukiem z AZS AWF Katowice.

Rosnące dyspozycje bialskich skoczków są dobrym prognostykiem w walce o podium  na Mistrzostwach Polski Seniorów. W lekkoatletycznej reprezentacji AZS AWF Biała Podlaska poza wymienionymi wyżej zawodnikami,  znajdzie się, także Kasia Bargielska, tegoroczna złota medalistka w skoku w dal Młodzieżowych Mistrzostw Polski  U-23.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *