Sukces PSW. Zwycięstwo w rankingu Perspektywy 2018

Sukces PSW. Zwycięstwo w rankingu Perspektywy 2018 16

Państwowa Szkoła Wyższa im. papieża Jana Pawła II po raz trzeci z rzędu odniosła zwycięstwo w przeglądzie Perspektyw. Kategoria, w której króluje bialska PSW, to Ranking Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych.

PSW jest młodą uczelnią, jednak z licznymi sukcesami, o czym świadczy również trzecie z rzędu zwycięstwo wcześniej wspomnianego przeglądu. Uczelnia ma w swojej ofercie studia inżynierskie, licencjackie, magisterskie i podyplomowe. Szeroka oferta dydaktyczna, doświadczona kadra i świetne wyposażenie zapewnia co roku duże zainteresowanie potencjalnych studentów podczas rekrutacji. PSW kształci na kierunkach takich jak między innymi: ekonomia, mechanika i budowa maszyn, dietetyka, fizjoterapia i wiele innych.

To już 19 edycja rankingu miesięcznika edukacyjnego „Perspektywy”. Na to, która uczelnia uplasuje się na dobrej pozycji składa się wiele czynników, które są brane pod lupę. Prestiż, potencjał naukowy, absolwenci na rynku pracy, innowacyjność, ilość studentów zagranicznych – to kilka z nich. Miesięcznik prowadzi cztery rankingi w kategoriach: Ranking Uczelni Akademickich, Ranking Uczelni Niepublicznych Ranking Państwowych Szkół Wyższych Zawodowych i Ranking Kierunków Studiów.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *