Świeto miasta tuż, tuż. Wiemy kto będzie gwiazdą wieczoru

Świeto miasta tuż, tuż. Wiemy kto będzie gwiazdą wieczoru 15

Program Dni Międzyrzeca przedstawia się bardzo obiecująco. Wystąpi znany DJ oraz polski zespół rockowy. Patronem wydarzenia jest portal Biała24 – www.bp24.pl

Tegoroczne Dni Międzyrzeca Podlaskiego odbędą się 26 i 27 maja na terenie międzyrzeckich jeziorek (ul. Zahajkowska).

W sobotę (26 maja) o godzinie 14 rozpocznie się piknik rodzinny. Dzieci będą mogły pobawić się na dmuchanych zamkach i wziąć udział w konkurencjach sportowych, wstęp na wszystkie atrakcje jest darmowy.

Od godziny 18 będzie można posłuchać muzyki w wykonaniu międzyrzeckiego zespołu „Black Orange”. Zaraz po lokalnych artystach wystąpi DJ ZiSA (Robert Trochimiak). Jest to znany DJ, kolekcjoner winyli, pochodzący z Międzyrzeca. Obecnie mieszka w Poznaniu. Występował na największych Polskich festiwalach, takich jak Open’er czy Selector.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Wilki”. Jeden z fenomenów polskiej sceny muzycznej początku lat 90. „Wilki” w minionym roku świętowały 25-lecie wydania pierwszego studyjnego albumu. Jednym z najbardziej znanych singli jest utwór „Baśka”, wydany w 2002 roku.

Niedziela (27 maja) podobnie jak sobota, będzie podzielona na dwie części. Od godziny 16 do 19 odbędą się zawody strongmenów, a o godzinie 21 rozpocznie się kino plenerowe.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *