Sylwester pełen dobrej zabawy, błyskotliwego humoru i wzruszeń

Sylwester pełen dobrej zabawy, błyskotliwego humoru i wzruszeń 16

Nie masz planów na Sylwestra? Z ciekawą propozycją wyszło kino Cinema 3D. W ostatnim dniu roku na dużym ekranie będzie można zobaczyć najlepsze polskie komedie ostatnich lat, które przyciągnęły całe rzesze widzów, ciesząc się ich wielkim uznaniem.

Kino Cinema 3D zaprasza przed swój ekran 31 grudnia o godzinie 22. Wtedy wystartuje wyjątkowy maraton filmowy. Cena biletu to 40 zł. Punktualnie o północy toast dla wszystkich widzów.

Widzowie będą mieli zobaczyć m.in. dwie części hitu, jakim jest „Planeta Singli”. Pierwsza część miała swoją premierę w 2016 roku. To historia Ani – uroczej, romantycznej i niezbyt pewnej siebie nauczycielki, która poszukiwała idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Po pewnym czasie główna bohaterka bierze udział w reality show ukazującym prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci.

Druga część, czyli „Planeta Singli 2” przedstawia poważny kryzys w związki Ani. Jej partner nie ma zamiaru się ustatkować, natomiast ona pragnie poważnego związku. Wtedy na horyzoncie pojawia się zauroczony Anią milioner – Aleksander.

Podczas Sylwestrowej Nocy Filmowej widzowie zobaczą też premierę filmu „Pech to nie grzech”. Natalia – odnosząca sukcesy bizneswoman nie ma szczęścia w miłości. Sytuacja jednak odmienia się całkowicie, gdy pewnego dnia staje się ona świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *