Sylwia Grzeszczak gwiazdą „Niedzieli w Terespolu”

Sylwia Grzeszczak gwiazdą "Niedzieli w Terespolu" 15

Letnia impreza, którą jest „Niedziela w Terespolu” już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń nadbużańskiego miasteczka. Co roku przyciąga nie tylko terespolan, ale też mieszkańców pozostałej części powiatu.

W tym roku „Niedziela w Terespolu” odbędzie się 15 lipca, tradycyjnie na stadionie miejskim w Terespolu. Zanim impreza rozkręci się na dobre, w samo południe zostanie odprawiona uroczysta msza św. w kościele pw. Świętej Trójcy w Terespolu. O 13.30 nastąpi przemarsz Orkiestry Dętej Miasta Brześć, która wyruszy spod sklepu „Biedronka” w kierunku stadionu. Na scenie jako pierwszy o godzinie 15 wystąpi chór polonijny „Polesie” z Brześcia. Godzinę później przyjdzie czas na koncert zespołu ludowego z Ukrainy.

Oficjalne otwarcie wydarzenia odbędzie się o godzinie 16.40. Chwilę później na scenie pojawi się Angelina Pipper. O 18 przyjdzie czas na koncert znanej i lubianej Krystyny Giżowskiej, polskiej piosenkarki, która swoją karierę muzyczną rozpoczęła w latach 70. Z kolejnego koncertu ucieszą się fani muzyki tanecznej, ponieważ na scenie pojawi się zespół Mig. Z pewnością będzie można usłyszeć takie utwory jak „Do niej coś czuję”, „Lalunia” czy „Wymarzona”. O 20 rozpocznie się koncert białoruskiej grupy Muzzart, która w swojej twórczości łączy jazz z muzyką etniczną oraz elektro swingiem.

O 21.30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru, czyli Sylwii Grzeszczak, piosenkarki, kompozytorki i autorki tekstów. Znana jest z takich utworów jak „Tamta Dziewczyna” czy „Małe rzeczy”. Tuż po występie przyjdzie czas na pokaz sztucznych ogni, a od 23 imprezę będzie uświetniał DJ Max Farenthide. Pół godziny po północy zabawa będzie trwała dalej, a o muzyczne emocje zadba DJ Steca_Si.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl.

Sylwia Grzeszczak gwiazdą "Niedzieli w Terespolu" 16

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *