Szczere łzy czy gra na emocjach wyborców?

44779561_1341058629364456_4978230978578219008_n

Renata Stefaniuk, żona obecnego prezydenta odnosi się głosów, które dotarły do niej w ostatnim czasie, jakoby jej mąż stosował wobec niej przemoc fizyczną. Mówiła również o niebieskiej karcie Dariusza Stefaniuka, zapewniając, że taki dokument w ich rodzinie absolutnie nie istnieje. Łamiącym się głosem przekonywała, że za „wierutnymi kłamstwami” stoją przeciwnicy polityczni jej męża.

Podczas swojego dzisiejszego wystąpienia Renata Stefaniuk początkowo wspomniała o komentarzach, które pojawiły się na portalu społecznościowym Facebook. Pod jednym z postów wywiązała się dyskusja na temat posiadania przez Dariusza Stefaniuka niebieskiej karty. Żona prezydenta przytoczyła wypowiedź jednej z kandydatek, która ubiegała się o mandat w radzie miasta startując z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Wspomniana osoba zdaniem Renaty Stefaniuk potwierdziła fakt, że jej mąż ma niebieską kartę.

– Ta pani atakuje nie tylko mnie, ale całą moją rodzinę – mówi żona prezydenta. Wyraża również swoje ubolewanie nad tym, że „taka osoba” wspiera kandydata na urząd prezydenta Michała Litwiniuka.  – Nie mogę tego nie powiązać z kampanią wyborczą. Michał Litwiniuk pracował cztery lata z moim mężem i dobrze wie, że nie ma w nim żadnej agresji. Kampania kampanią, polityka polityką, ale nasza rodzina tutaj będzie mieszkać i będzie musiała zmierzyć się z komentarzami, które nie znikają – tłumaczy Renata Stefaniuk.

W porannym wystąpieniu „oberwało się” także przedstawicielom niektórych mediów. – Niektórzy z was patrzą na mnie, bo dobrze wiedzą, że to wszystko jest nieprawda, więc czemu wspierają (Michała Litwiniuka – przyp. red.)? Kartki, którymi posługiwała się podczas spotkania żona prezydenta, następnie przekazano dziennikarzom. Wręczając jedną z nich dziennikarce Tygodnika „Podlasiak”, Renata Stefaniuk słownie zaatakowała przedstawicielkę mediów mówiąc, by ta „dalej wspierała Michałka”.

Za pośrednictwem dziennikarzy zadała również pytanie Andrzejowi Czapskiemu i Bogusławowi Broniewiczowi: „Czy chcielibyście żeby ktoś tak atakował wasze rodziny?”. Obaj panowie odnieśli się do sprawy podczas popołudniowej konferencji prasowej. Głos zabrał także Michał Litwiniuk.

– Wszyscy dzielimy te same fundamentalne wartości, wśród których rodzinę stawiamy na pierwszym miejscu. Jeżeli ze strony osób wspierających jednego czy drugiego kandydata pojawiają się dotykające osobistych sfer życia uwagi to głośno nawołuję, by tego zaprzestać – komentuje Litwiniuk. – Ubolewam nad tym, że w tak osobistych sprawach dokonuje się odwołań, które w toku toczonej kampanii wyborczej mogą być zrozumiane inaczej niż powinny. To są zachowania dramatycznie sprzeczne z wyznawanymi przez mnie wartościami.

Z kolei Andrzej Czapski, który po przegranej w pierwszej turze wyborów poparł Michała Litwiniuka, skomentował wystąpienie rodziny Stefaniuków jako szantażowanie emocjami i uczuciami. – Cztery lata temu też doświadczyłem hejtu, gdy w medium, będącego wówczas moim rywalem Dariusza Stefaniuka, w Tygodniku Podlaskim,  zamieszczono poniżające mnie zdjęcia dowodzące mojego rzekomego pijactwa. To dotknęło bardzo moją rodzinę. Wszyscy mocno przeżywali tę sytuację, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby użyć płaczu żony do tego, by wzbudzić pozytywne emocje wyborców i na tym wygrać.

Z kolei Bogusław Broniewicz był zdegustowany i zdumiony, że w spotkaniu zorganizowanym przez rodzinę prezydencką pojawiło się jego nazwisko. – Dla mnie życie prywatne osoby zajmującej się sferą działania publicznego w ogóle nie interesuje. Nigdy takich argumentów nie używałem. Wszystkie osoby, które coś takiego robią powinny być przez nas mieszkańców napiętnowane i nie powinny w ogóle funkcjonować w życiu publicznym. Stanowczo odcinam się od tego typu działań.

Udostępnij!

Komentarze: 220

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Jak zaatakowano Czapskiego to wielu zacierało ręce a Stefaniukowa to gdzie wtedy była ? Żenada… Nie dajcie się nabrać, ten groteskowy teatrzyk mieliśmy cztery lata temu gdzie też wylewała łzy. Potem łezki otarła i marsz do Rad Nadzorczych. Dostała fuche za grube pieniądze i nie interesowało ją ,że inni nie dostali obiecanej im pracy.

    1. I to dziecko jeszcze żałośnie trzymane na rękach …. JPRD…. Gdzie się podział ten dumny dyzma który odmawia debaty z czapskim 4 lata temu….. Ten materiał to popisowy pokaz próby manipulacji ze strony pajaca …..

    1. Płaczą że są atakowani i jednocześnie sami atakują… Takie wydumane usprawiedliwienie dla własnego chamstwa. Ludzie nie widzicie tego załamania? Na miejscu tej kobiety wstyd by mi było teraz na ulicę wychodzić.

     1. TO ICH KONIEC. POZA TYM PENSJA DYZMY TO MIESIECZNIE OK 15 TYS. X 12 MIESIECY DAJE 180 TYS. ROCZNIE RAZY 5 LAT = 900 TYS. CZYLI WYJDZIE PONAD MILION ZLOTYCH !!!!!! ZA TAKA kasę KAZDY SIE UPODLI!!!!!

   1. Policjant odpowiedzialny za wyciek z niebieską kartą został już przeniesiony, tematu nie ma sensu rozwijać ale karta została założona kilka lat temu.

  1. Złota Malina za rolę kobiecą dla RS, za rolę męską dla DS, za scenariusz i reżyserię dla ?? Czekaliśmy wszyscy, czy plotki ujrzą światło dzienne. Super, że oliwa sprawiedliwa wypłynęła i za insynuacje wobec byłego prezydenta spotka kara. Szkoda dziecka, że stało się zakładnikiem polityki ojca, ale już w 2014 roku pokazał w jaki instrumentalny sposób można wykorzystać rodzinę w kampanii. Znamy przykład kandydata na wójta, który też się rozwiódł, ale nikt mu brudu nie wyciągał, bo nie grał rodziną w kampanii!
   Sądziliśmy, że po chamskim zachowaniu i puczu na AA w lokalnych strukturach pis ten pan niżej nie upadnie, ale jednak można. Teraz puka w dno od spodu 🙁

 2. Ależ oni są żałosni !!! Te niby smutne i zatroskane udawane miny mówią wszystko. Mogli by zagrać w jakimś dramacie. Na castingu wypadliby modelowo. Szkoda ,że w tej odgrywanej sztucznej roli , Renia nie zemdlała.

 3. Gołym okiem widać ,że to są jakieś jasełka. Więcej ta kobieta na tą ckliwość i swoje nieszczęście nikogo nie nabierze. TO JEST KOMPROMITACJA STEFANIUKOWEJ !!! Po czwartym listopada pomóż mężowi w wyprowadzce z UM. Wtedy będziesz miała okazję poszlochać.

 4. szczere czy nie szczere, to bez znaczenia.
  gorzej, ze ludzi posuwaja sie do oczerniania innych tylko po to zeby zbic kapital wyborczy, no ale coz, ot cale PO, ciagle tylko strasza pisem i dziela ludzi, zero programu.
  I tak dla przypomnienia, podobna akcja byla kilka lat temu, Abramowicz vs Czapski, dzien przed wyobarami ktos powkladal gazetki do skrzynek oczerniajace Pana Abramowicza, w zasadzie o identycznej tresci, ze bije zone, wtedy bylo juz za pozno na reakcje, cisza wyborcza…
  moze to przypadek, ale tym razem Czapski tez jest po „drugiej” stronie.

  1. Oczywiście Czapskiego nikt nie atakował… Jak zwykle ogólnoświatowy spisek i zmasowany atak totalnej opozycji, lewaków, cyklistów, ekologów, Żydów, Niemców, TVNu, Ruskich i Unii Europejskiej przeciwko szlachetnym i Bogu ducha winnym posłom PiS.

   1. Prawdopodobnie Prezydent też już takiej kasy nie zobaczy po tym żenującym występie. A kultura twojej wypowiedzi jest adekwatna do standardów partii którą reprezentujesz.

     1. Z miłą chęcią, szkoda czasu na konwersacje z tak zacną personą jak Ty .Gdybym był złośliwy to bym napisał, że rozmowa z tobą jest jak nalewanie wody do dziurawego wiadra. Może ty też zarabiasz kilkadziesiąt tys zł miesięcznie i nie wiesz co z kasą robić. Ale jak widać rozumu sobie nie można kupić. Pozdrawiam Cię prawy i sprawiedliwy człowieku 🙂

 5. Ale szopka . Jeszcze dziecko zabrali ze sobą. W Stanach Zjednoczonych są jeszcze ostrzejsze kampanie wyborcze i nawet najbliżsi są grillowani. Trampek powninien doradzić ,żeby Stefaniukowa osunęła się na ziemię, zapłakany Dariusz ją w ostatniej chwili łapie przed upadkiem, przyjeżdża ustawiona karetka i robią Reni reanimacje. To jest wszystko klasyczna ustawka po to ,żeby taki Litwiniuk, Briniewicz i Czapski ” ujęli” się publicznie za Stefaniukami. Swoista zastawiona na nich pułapka. Czapski wybrnął z tego najlepiej i nie połknął przynęty

  1. Pan Czapski wybrnął najlepiej ponieważ na własnej skórze przekonał się jak podły i przebiegły potrafi być Pan S,po za tym z Pana Andrzeja inteligentny facet jest…Wyszedł na koniec z klasą wydając oświadczenie na portalu społecznościowym i wypowiadając się przed kamerami….4 lata temu cała rodzina głosowała na Pana S,ale teraz plujemy sobie w twarz…

 6. Ja mam tylko jedno pytanie. Czy kogoś tu doszczętnie pogrzało? Przepraszam Panie Broniewicz i reszto, ale dlaczego ludzi ma nie interesować życie prywatne publicznej osoby, tym bardziej prezydenta który stara się o reelekcje? A co to za tajemnicza sfera, to co w życiu prywatnym można być katem, bić żonę, pić na umór i ubliżać np. mundurowym, a w życiu służbowym być przykładem dla innym pokazywać się w kościele w pierwszej ławce chodzić z dzieckiem na rękach i udawać złotego człowieka. Cała polityczna obłuda w jednym scenariuszu. Może niech sąsiedzi się wypowiedzą, myślę że nie jeden widział, słyszał i wie, a nędzny wynik Stefaniuka na własnym podwórku o czymś właśnie świadczy.

  1. dlaczego sie wypowiadasz ze nie jeden widzial. Ty widziales? Chyba żoną powinna wiedzieć czy ja bije. A czy ma niebieską kartę można sprawdzić. Skoro mówi że to fałszywe oskarżenie i hejt to powinniśmy to uszanować. Hejt stop.

   1. Wiesz co kolego Tales. Jakby Pan Darek kazał Ci skoczyć z dachu bloku, bo on stanie na dole i Cię złapie to też byś uwierzył bez zastanowienia i skoczył? A może wytłumaczysz w jaki sposób sprawdzić czy tą kartę się ma? Zaciekawiłeś mnie tą informacją. Fakt że ja o karcie nic nie wspomniałem. A wręcz przeciwnie zauważam tylko że naszym politykom nagle życie intymne się marzy. Niech zrezygnują z pensji, niech wrócą do normalnego życia i pracy. A wtedy prasa i większość społeczeństwa nie będzie się interesować czy Pan Darek bił żonę, czy nadużywał alkohol, czy ma niebieską kartę.

  1. Dokładnie. To co oni zrobili z Warszawską woła o pomstę do nieba. Zamiast ją poszerzyć, to zwęzili. Zamiast zrobić rondo na skrzyżowaniu z Artyleryjską, to zostawili tak jak było i jeszcze zwęzili Artyleryjską u wlotu. Po zakończeniu remontu będzie tam codzienny paraliż i korki sięgające Sławacinka.

 7. Żenada …
  Wszystkiego po PiS-dzielcach można było się spodziewać, ale teraz….przeginka.
  Powinni Was z torbami puścić.
  Idź kobieto jeszcze do kościoła krzyżem leżeć i zarzekać się, że to polityczni przeciwnicy zorganizowali.
  Wstydu nie macie…

  1. no właśnie …to wy wstydu nie macie …i chyba pomysłów też nie zabardzo a i tak PIS górą czy wam się to podoba czy nie więc jęczcie i płaczcie na tym łez padole

 8. Jak można wypisywać takie rzeczy na człowieka.Wstyd i hańba że u nas w Białej Podlaskiej mieście dobrze rządzonym przez naszego prezydenta Stefaniuka takie bzdury się słyszy.Niebieska karta////?????Znęcanie?????Mój Boże co jeszcze wymyślicie??????Bzdury!!!!!!!kampania kampanią ale rodziny Dariusza Stefaniuka to nie mieszać w te brednie!!!!!A wy „kontrkandydaci” konkrety poproszę czy znowu zadłużycie Białą a może „błękitne parady”….????????????żadnych konkretów łączy was tylko nienawiść do Stefaniuka.Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy .Pozdrawiamy całą rodzinę prezydenta Stefaniuka!!!!!!!Trzymajcie się i nie dajcie się tym bzdurom

 9. W polityce trzeba mieć grubą skórę. Szczególnie to dotyczy kobiet, są bardziej wrażliwe na docinki. Pani Renato proszę się tak nie przejmować. Psy szczekają a karawana jedzie dalej. Popieram Pana Stefaniuka na prezydenta miasta Biała Podlaska. Gonić masonów i komunistów. Dość narobili bałaganu.

 10. Wysunęli nazwisko Broniewicza żeby w domyśle ludziska sobie pomyśleli, że i on maczał w tym palce. To jest wszystko przemyślana strategia , mająca na celu pozbawienie wiarygodności Michała ,Andrzeja i Bogusława, a tym samym zyskanie kilku oczek procentowych.

 11. Jeżeli jest coś na rzeczy i ktoś Stefaniuków szkaluje to zgłosić sprawę do odpowiednich organów, a nie jeszcze dzieciaka przed kamery ciągnąć.

 12. To żałosna sytuacja. Nie przepadam za Czapskim ale ma 100 proc racji. A najlepsze jest to, że to co miało zaatakować Litwiniuka obrocilo się całkowicie przeciwko niemu. Szkoda że się jeszcze nie rozplakali na koniec

 13. Po co te całe ataki?? co ludzie chcą od Stefaniuka. Mija raptem pierwsza kadencja, przez pierwsze pewnie dwa sprzątał po swoim poprzedniku, nie gasił latarni, nie ZADŁUŻYŁ miasta na ani złotówkę, zmniejszył to zadłużenie o 23 mln robiąc sporo inwestycji. Jest nowy żłobek jest budżet obywatelski, od maja do września praktycznie co tydzień imprezy kulturalne na które przychodzą całe rodziny. o co chodzi?? Czapski przez 16 lat nie zrobił nic poza zadłużaniem miasta i narzekaniem. Że co że Stefaniuk to PiS i co z tego?? tzn że gryzie?? czy społeczeństwo chce powrotu p Czapskiego który pcha się na stołek wice prezydenta. Oczywiście do mediów tego nie powiedzą ani jeden ani drugi ale dobrze wszyscy wiemy jaka umowa między panami. 4 listopad mój głos tak jak i większośc bialczan na pana Stefaniuka!!!

 14. Zagrywka sprzed 4 lata ta sama… Wtedy ta Pani płakała na łamach Tygodnika Podlaskiego, że przez Czapskiego cierpi jej rodzina… Drugi raz ten sam numer nie przejdzie, bialczanie nie są tacy naiwni jak myślicie – zwłaszcza ci z dostępem do internetu

  1. Minęła jedna kadencja. Z takiego dystansu można już powiedzieć na pewno: doradca wart był miejskiej kwatery. Zrobił dla Białej bardzo dobrą robotę, wydatnie skracając ówczesnemu nowemu Prezydentowi Miasta okres startowy.

 15. Panie Michale – dzięki temu żałosnemu teatrzykowi jeszcze bardziej przekonuje się że warto na Pana głosować. Chociażby po to by w przyszłości nie oglądać tych pseudocelebrytow…

  1. nie ma się co tu śmiać.Jak patrzę na pana Michała z bilbordu …to dopiero celebryta to ja już wolę prezydenta Stefaniuka bo i tak mimo waszych textów Stefaniuk wygra a wam wtedy będzie do śmiechu?????

 16. Zawsze kiedy ludzie odwracają się od Stefaniuka ta kobieta wychodzi na scenę i lamentuje. To jest nienormalne. Podobna sytuacja była cztery lata temu.

 17. Lepiej się było zapytać na konferencji czy pomoże mężowi znosić toboły po schodach jak będzie się wyprowadzał z Urzędu Miasta po wyborach. Aha i niech nie zabiera mebli ze sobą, Michał nie będzie ich wyrzucał jak to uczynił z meblami po Czapskim ,mężuś tej pani.

 18. Prezydent miasta to funkcja publiczna a moralno-etyczne jego postawy i zachowania nie moga być tajemnicą. A przy okazji może by Pani Renata wyjaśniła ile pobiera za członkostwo w dwóch radach nadzorczych spólek państwowych w Jelczu Laskowicach i w Elektrowni Połaniec. Gdzie nabyła tak rozległą wiedzę aby nadzorować spółkę motoryzacyjną Polskiej Grupy Zbrojeniowej i spółkę energetyczną w Połańcu. To czy wykorzystywana jest pozycja prezydenta do załatwiania synekur żonie, siostrze, kolesiom ,w miescie o11% stopie bezrobocia, jest jednak bardziej interesujące wyborcom niż łzawy spektakl.

  1. Pomyliły ci się, wyborco, kompetencje członka Rady Nadzorczej z kompetencjami mistrza montażu pojazdów. Pani Renata jest świetnie wykształconym ekonomistą, po studiach podyplomowych i zagranicznych stażach. Ekonomista w Radze Nadzorczej czy to spółki motoryzacyjnej, czy to elektrowni, ma znać się na ekonomii, a nie na motorach czy prądzie elektrycznym. Gdzie nabyła tak rozległą wiedzę? A na studiach, drogi Panie, i to na dobrych studiach. Kiedy ty robiłeś swoje małe geszefciki, ona studiowała, uczyła się, odbywała staże zagraniczne, zdała egzamin (bardzo trudny!) na członka rady nadzorczej – i jej kompetencje w końcu doceniono w epoce, w której rady nadzorcze nie służą już doprowadzaniu firm do upadku. Udział w RN wydaje ci się nadzwyczajną fuchą, a tak naprawdę to ciężki kawałek chleba, fakt że z masłem, ale ciężki. Ty byś go nie uniósł.

  1. Co to ma wspólnego z przeciwnikiem? to, że Stefaniukowa go oskarżyła o udział w tej wymianie pytań o niebieską kartę nie znaczy, że on ma coś z tym wspólnego. To co ona mówi na tym filmiku nie do końca pokrywa się z tym co było w necie, przeczytajcie ten post i te komentarze! Nawet nie pada tam nazwisko Stefaniuk, ale uderz w stół, a nożyce się odezwą.

 19. Uważam, że ta akcja z plakatami na koszach jak i hejt wycelowany w prezydenta i jego rodzinę jest totalnie beznadziejny i skrajnie żałosny. W moim odczuciu wynika z zazdrości i żarliwej nienawiści do drugiego człowieka. Stanowimy małą społeczność i powinnismy się szanować!!! Nie wchodźmy w życie prywatne i nie osądzajmy innych, nie mając na to dowodów. W poprzednich wyborach część z was oddała głosy na obecnego prezydenta ….
  Dodam, że jestem przeciwnikiem PiSu, działań pana Stefaniuka. Jednak jestem przeświadczony o tym, że każdego człowieka należy szanować .

  1. Tak samo jak 4 lata temu pajacu hejt na czapskiego po opisaniu go w tygodniku podlaskim który go tropił na każdym miejscu i przuwazyl jak coś pije ze szklanki to opisali i pomówili go o pijaństwo i jazdę autem pod wpływem alkoholu . Wtedy można tak? Jesteś ograniczonym pajacem i pewnie z rodziny dyzmy.

 20. Andrzejowi Czapskiemu juz „dziękujemy”Briniewicz jak piszesz tez nie wie „co ja tutaj robię a Michał to….
  nie to miejsce i czas uważam tak .Bo jak nie Dariusz to ktoooo??bo jak nie Dariiuusz tooo nikt .pozdrawiam.

 21. Chciała się wytłumaczyć, poplakać, oskarżyć kogoś – ok, jej problem. Ale po co w to wszystko mieszać malutkie dziecko? Nie musi a nawet nie powinno być ono świadkiem takich zagrywek ze strony mamy.

 22. Bardzo nieładnie obrażać rodzinę w trakcie kampanii to
  słaby ruch. Pan Stefaniuk jest bardzo dobrym
  Prezydentem oceniajmy go jako włodarza za sukcesy których ma wiele a nie za relacje rodzinne .

  1. Basia, załatwił ci robotę to siedź cicho a dobry to on jest oszust a nie włodarz, taka kompromitacja, Panie włodarzu pakuj pan walizki.

 23. Fakt faktem że te osoby pisały obraźliwe teksty i pomówienia, a na takie działania nie ma miejsca. Kilka lat temu działacz pisu został zastrzelony, właśnie przez taka mowę nienawiści

 24. Jakbym tak się miała przed kamerami ośmieszyć jak tak Renatka to chyba wolałabym żeby mąż mnie do porządku przywołał … wstyd wsys i jeszcze raz wstyd gonić takich pajaców w BP

 25. Podobno prezes Jarosław już wie o „sprawie Darka” i jest wściekły… Dlatego na konwencję do Białej nie przyjedzie. Przypomnę, że w tym tygodniu przyjechał do Siedlec wspierać kandydata PiS na prezydenta.

  1. Ktoś źle poradził dla Darka co ma robić ale i tak bywa,
   Strzelił sobie w kolano i ten tani organy numer ż chwyceniem żony za rękę podczas wypowiedzi, ciekawe kto się na to nabierze bo moherowe berety ż Internetu nie korzystają

 26. Idealny przyklad przeklenstwa wizerunku. Jak mozna spiepszyc jedna wypowiedzia mozolnie kreowany wizerunek. Ale tak to jest jak w 100 % ufa sie doradcom wizerunkowym ktorzy myla Biala Podlaska z USA. W Bialej ludzie nie sa debilowata masa. Sa inteligentni i nie dali sie nabrac. Michal Litwiniuk zachowuje twaz bo jest soba. Nikt mu nic nie rozkazuje. Jest suwerennym czlowiekiem i taka sama bedzie jego prezydentura

 27. To ma być mężczyzna stoi jak ciotka nic nie komentuje dopuszcza głowę a renatka idzie w kompromitację
  Jeszcze te dziecko wyglądają jak rodzina patologiczna. BIALA TYLKO LITWINIUK

 28. Takiego pajacowania się nie spodziewałam. masakra. Wstyd. Jak spotkam przypadkiem Panią Renatkę to jej prosto w oczy powiem co myślę na temat takich szopek ….Boże oby nie wygrali ……………..Wilkowyje na maksa

 29. Mam pytanie do Pani Renaty. Ile razy Pani przećwiczyła Pani swoją rolę zanim Pani wystąpiła przed kamerą? Pytam ponieważ wystąpienie było za słabo przygotowane. Powinniście Państwo na koniec płakać oboje albo powinna Pani z tych emocji zemdleć. Byłoby ciekawiej….Ps. słaba z Pani aktorka ….

 30. Spójrzcie Państwo na te wystudiowane gesty , chociażby obejmowania tej kobiety. Ciekawe czy ćwiczyli to przed lustrem? Nawet dziecko zabrali ze sobą ,żeby wzbudzić wspólczucie u pospólstwa . Nawet i ono miało do odegrania swoją rolę w tym godnym ubolewania teatrze. Teraz zapewne siedzą i już komentują, że ten numer jednak nie przeszedł. Typowe PR -owe zagranie , które miało po pierwsze zmusić Litwiniuka i Broniewicza do publicznego „wsparcia ” tej rodziny i wzięcia ich w obronę, co tak się stało, a to może świadczyć o ich jeszcze małym doświadczeniu, po drugie wpłyniecia na media wzięcia ich „na smycz”. Jedynie Andrzej Czapski wyczuł pismo nosem i nie dał się podejść. To zwykłe wyreżyserowane przedstawienie .

 31. Litwiniuk -P O , Broniewicz -farbowany P O , Czapski-farbowany PsL nie dajcie się oszukać mieszkańcy Białej na nich chcecie głosować.Głosujcie tylko na Prezydenta Stefaniuka tym ludziom mówimy NIE.Dość obłudy od ludzi Tuska ,Schetyny i Kosiniaka .!!!!!!

 32. Renata Stefaniuk, żona bialskiego prezydenta, aktywnie pracuje już w dwóch spółkach z udziałem Skarbu Państwa. We wrześniu weszła w skład rady nadzorczej Enei Elektrowni Połaniec SA, a wcześniej została wiceprzewodniczącą rady nadzorczej Jelcza sp. z o.o.

 33. Totalna kompromitacja nie tylko Stefaniuka ale calej jego rodziny.Szkoda dziecka.Szukają głosów ,sprzedają łzy. Kompromitacja.Możesz liczyć teraz na max 18%.

 34. I tutaj pani Renata strzelila samobója.Takie stare przyslowia nasuwaja mi sie jak „winny sie tlumaczy”, albo „tonacy brzytwy chwyta”. Nie obchodzi mnie wasze zycie prywatne. Wazne jest to, co dzieje sie w miescie. Czy Biala nadal bedzie zauwazona w Warszawie? Takie argumenty sie licza, a nie dementowanie plotek godnych brukowców.

 35. Ale prostactwo.Tak wielki jest strach przed powrotem do „zwyczajności”, że nawet gotowa skompromitować się.
  W internecie nic nie ginie?
  Proszę Panią, w pamięci ludzi to pozostanie, bo taka szopka zdarza się żadko.

 36. Panie Stefaniuk PiS dla mnie jest dnem i tu nie ma o czym mówić. Natomiast to w jaki sposób pana, pańską rodzinę czy kogokolwiek innego zaatakowano w ten sposób to jest to dla mnie chwyt poniżej pasa, zwykłe s…….ństwo. Napisałbym bardziej po chłopsku ale pewnie cenzura nie puści. Ale z drugiej strony jest przysłowie ,, kto mieczem wojuje od miecza ginie” cztery lata temu w podobny sposób zaatakował pan lub pańscy ludzie ówczesnego prezydenta Czapskiego, więc teraz ktoś odpłacił panu tym samym i jak się pan z tym czuje. Chcieliście kampanię w iście amerykańskim stylu to ją macie, dalej obrzucajcie się gównem.

 37. To była Stefaniuka 1 kadencja i nie rozumiem skąd tyle nienawiści do niego? Czy przez te 4 lata w Białej było aż tak źle? Rozumiem, może ktoś nie przepadać za charakterem danej osoby, ale ja uważam, że trzeba patrzeć na to, jak Biała się rozwija. Przez te 4 lata było na prawdę super! Michała Litwiniuka również szanuję, ale nadal nie słyszałam o konkretach, które będą mogły być realizowane w Białej. A ze stanowiskami nie ma co się dziwić, którakolwiek partia by wygrała to i tak wsadzi swoich. Więc nie rozumiem tutaj pytania o zarobki prezydenta, skoro to będzie działać i tak w dwie strony.

 38. To już jest Koniec…Darka.Koniec sitwy senatorskiej, pogonić posła osła i kozła .
  Pan Haidar to jest autorytet któremu można zaufać .Litwiniuk Prezydent.

 39. https://natemat.pl/221741,nepotyzm-czy-kwalifikacje-zona-prezydenta-bialej-podlaskiej-z-pis-trafila-do-kolejnej-spolki
  Zbłaxnic to sie już zbłaźniłaś oblewając pajaca wiadrem wody. Ale się opłaciło. 2 rady nadzorcze.
  Ile tam zarabia Renata ? Jakie kwalifikacje ma siostra stepaniuka w ITD .
  Co z teściem siostry który został zainstalowany na stołówce w 9 a potem uciekł kosztem DIANY.
  I Dzięki tej nominacji Stefaniuk ma już dwie intratne posady. Z drugiej jednak strony nie można jej odmówić przygotowania merytorycznego. Ukończyła m.in. ekonomię z trzema specjalizacjami, kształciła się w Niemczech i w Austrii, ma zdany egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych.

  – Nigdy nie komentowałam doniesień medialnych na temat mojego wykształcenia czy osiągnięć zawodowych. Na pewno nie ogranicza się ono do pracy w SKOK czy produkcji lodów gałkowych, choć z tego ostatniego jestem bardzo dumna, mimo złośliwości niektórych hejterów – podkreśla żona prezydenta cytowana przez „Słowo Podlasia”.

  Tymczasem władze obu spółek nie komentują w mediach wejścia do składu rady żony prezydenta z PiS. W krótkich komunikatach informują jedynie, że Stefaniuk ma odpowiednie kwalifikacje i wybrano ją zgodnie z prawem.

  Warto także podkreślić, że Biała Podlaska to miasto Grzegorza Biereckiego, senatora PiS i twórcy SKOK-ów. Sama Stefaniuk także kiedyś pracowała w SKOK. O jej błyskotliwej karierze często pisały lokalne media – m.in. „Dziennik Wschodni”.
  Biała budzi sie anty dyzma
  Litwiniuk Prezydent

 40. Tylko spójrzcie jak On na Nią patrzy, stanowczym wzrokiem żeby przypadkiem coś innego nie powiedziała. Manipulacja przedwyborcza bo gościu się boi że stołek wymyka się spod siedzenia !!!!

 41. 1000 zł nagrody dla pracowników Urzędu Miasta za glosowanie na D.S. Czy to prawda, czy tylko plotki? Dlaczego z naszych publicznych pieniędzy jest finansowana kampania wyborcza obecnego włodarza ?

 42. Czy ta pani posiada jakieś IQ ??!
  Do jakiego stopnia można się zbłaźnić!
  Pani Renato proszę się nie dziwić hejtom, po obejrzeniu takiej błazenady ręce same rwą się do klawiatury..

 43. Panie Stefaniuk czy nie potrafisz przegrać z honorem?Robisz komedię która to jest naprawdę tragedią dla Ciebie i rodziny.dzisiaj była tuba Kurskiego która też bedxie chciała pokazać Pana nie prawdziwą twarz.ludzie to widzą ,to Noe ciemna masa!.Przegraj Pan z honorem .Sztuką jest umieć przegrać .widać że panu tego brakuje.Pogonić posła osła i kozła .

 44. Panie stefaniuk pokaż ze umiesz przegrać z klasą .Na dzisiaj już wezwales tubę Kurskiego aby pokazywała twoją nie prawdziwą twarz.Białą to nie ciemny lud !.przegrales po wczorajszym melodramacie.To był dramat dla Twojego dziecka.Tak jak żona mówiła -to zostanie w sieci.Przegraj z klasą .Pogonić posła osła i kozła .

 45. Takiego kabaretu w tym mieście chyba nie było. Wyglądają jakby mąż z żoną przyszedł prosić o zapomogę do Caritasu . Chłop nie umie mówić, to każe to robić dla żony. Ta też ani me, ani be , to czyta z kartki to co wspólnie napisali przed przyjściem po zapomogę. I jeszcze zabrał dziecko, żeby Caritas kożuch i kalesony dziecku dorzucił bo zima idzie.

 46. Ludzie… niech się skończy ta parodia. Pytam się…kto daje pracę Pani którą robi lody na pl. Wolności w spółce zbrojeniowej?? Tatusiowi w spółce miejskiej i siostrze w Inspektoracie …. To Biała Podlaska czy trudne sprawy?

 47. Posłuchaj kobieto , atakowanie dziennikarzy i zarzucanie im wspierania Michałka jak to ujęłaś, to podłość i tani chwyt. A kogo mieli by wspierać ? No chyba nie twojego mężusia, od którego odwracają się ludzie całymi masami. Michał w przeciwieństwie do tego ze zdjęcia reprezentuje wysoką klasę , takt i wszystko co dobre. Nie musisz publicznie wywlekać tego szamba .

 48. Zarzucono ,że Michała wspiera SB, ZOMO itd. To dowiecie się Państwo kto kogo wspiera. I podobno nie będą to przyjemne informacje. Ponoć jadą już dokumenty z IPN-u.

 49. W dniu dzisiejszym p. Renata Stefaniuk kolędowała przy ul. Orzechowej, czy coś wskórała a może obiecanki. W każdym razie nie wszyscy przyjęli kolędowniczkę.

 50. Pani Renatko, niech się Pani nie wstydzi. Ja też kiedyś byłam ofiarą przemocy, jak wiele innych kobiet. Niech Pani broni siebie, a przede wszystkim dzieci. Powodzenia

 51. Brak słów ną tą propagandę i walkę o stołek wktórej nawet dzieci biorą udział ,jak można opowiadać takie brednie.Po obejrzeniu tego idę głosować na Litwiniuka czas aby Stefaniuk I jego ekipa panowała pudełka

 52. Po wpisaniu w Google hasła Dramatyczny apel żony prezydenta Białej Podlaskiej. Wyskakują artykuły w mediach rządowych i prawicowych. Np. w polityce.pl, radio.opole.pl, TVP Info, Do Rzeczy, bialanews.pl, Na temat, itp. Państwo Stefaniukowie i PiS, zafundowali Białej negatywną kampanię na cały kraj. W komentarzach obrywa się mieszkańcom miasta.

 53. A tern Rychu super facet tez po d… [powinien oberwać za rozpijaniie młodzieży buntowanie syna nas ojca i odwrotnie to straszny typ toi gnida sportu a Daruś sie nim podpiera ,a po co? czy tacy sami??????

 54. Takiego samobója może sobie strzelić tylko ktoś nierozważny ,pijany ,albo niewyspany! Prezydentem musi być twardziel ,a nie płaczący dzieciak! Ta funkcja nie polega na podlizywaniu się ,tylko na rzetelnej pracy dla mieszkańców,a tej w ostatniej kadencji nie było.Miasto jest w opłakanym stanie.Biała pozytywka poczuła ,że im się grunt pod nogami pali i postanowiła się sztucznie rozpłakać,bo mężusia mogą od korytka odsunąć! Oczywiście mieszkańcy,bo mają was dosyć! Nie wiem na ile stać następców,ale zrozpaczonych trzeba odsunąć i dokonać zmiany.To nie jest ściana płaczu.Taki sam los musi spotkać spadochroniarzy:posła i senatora z Gdańska!

 55. Dlaczego co chwilę pada zarzut dt. zasiadania żony prezydenta w radzie spółek? Rozumiem, iż najlepiej by było gdyby za minimalne wynagrodzenie sprzedawała wersalki.

  1. A nie wiesz dlaczego? A z zazdrości. Żaden z zazdrośników nawet nie wspomni, że żona Prezydenta jest bardzo dobrze przygotowana do pełnienia powierzonych jej funkcji i że doskonale się z nich wywiązuje. Ale cóż – zawiść to wielka siła…

  2. Człowieku co ty pitolisz ? Jakie by miała szansę na pracę w dwóch radach nadzorczych bez żadnego doświadczenia chociaż z wykształceniem ? Pewnie to czysty przypadek i zupełną normalnością jest

   1. Może nie wiesz (a pewnie nie wiesz), porządne wykształcenie obejmuje także praktykę. I takie właśnie doświadczenie Pani Stefaniuk posiadała. I to staże zawodowe w renomowanych firmach zachodnich, a nie londyńskie zmywaki. Dobre wykształcenie ekonomiczne to coś dużo, dużo więcej niż to, co sobie wyobrażasz.

    1. Dariusz przestań się ośmieszać lepiej …. Kurs na na członka rady nadzorczej i płatne 3-miesieczne praktyki w Austrii…… Hahahaha kpisz człowieku sobie

 56. Bezpodstawnie pomówić przeciwnika o stosowanie przemocy w rodzinie to jest po prostu chamstwo, i to z niemytymi nogami. Proszę więc nie nazywać tego inaczej. I to obłudne zdziwienie, dlaczego Prezydentowa ma łzy w oczach?! Poszukam w necie tej wypowiedzi, w której powiedziano o „niebieskiej karcie” rodziny Prezydenta, bo aż mi się nie chce wierzyć, że takie oskarżenie w ogóle padło. Całe szczęście jest ono możliwe do zweryfikowania na policji i – jeśli jest nieprawdziwe – oczekiwałbym od Prezydenta i małżonki pozwania do sądu autorów tej rewelacji.

  1. Jesteś idealnym przykładem typowego przedstawiciela elektoratu PISdu…. Zero własnego myślenia i analizowania wnioskow…. Jedyny właściwy pogląd to murem stać za członkami partii i wrodzone ograniczenie umysłowe które pewnie dziedziczone w genach…. O skłonnościach dyzmy do agresji i założeniu mu niebieskiej karty plotka pojawiła się już jakiś ponad rok temu…. Nie było wtedy reakcji żadnej więc każdy normalny i myślący stwierdził że to jakaś wyssana z palca informacja ….. Natomiast jak tydzień przed II tura pojawia się taka pseudo emocjonalna szopka z bachorem na rękach i sztucznym poplakiwaniu …. Hahaha….. To tylko taki ograniczony mózg może to łyknąc…..

 57. świat nie wierzy łzom, jak śpiewał Laskowski……. uwierzyłabym jakby stanęli i powiedzieli normalnie …… bzdury opowiadają na mieście ale co możemy na to poradzić? ……….a to jest tak sztuczne aż zęby bolą – mnie nie przekonuje, działa wręcz odwrotnie słaby PR

  1. Nie to nie on to jakaś podróbka ktora się jedynie sili żeby wznieść się na wyżyny intelektualne . Syriusz to były rzecznik prasowy trantatatuuu lub Igor dzitkiewicz kierownik parkingu i bazarku przy alejach. Wskazuje na to poziom wazeliny jaki wypływa z tych tzw. panow. Chociaż wydaje mi się że lepiej do nich pasuje środowisko LGBT i wycieczka na”tęczowy” piątek …. Trantatatuuu uciekł z okrętu już jakoś czas temu bo wiedział o planach koalicji i że dyzma nie jest w stanie wygrać drugiej kadencji. Tak więc skuckes mógł osiągnąć tylko i wyłącznie nokautując ich w pierwszej …. Niestety ludzie trochę przejrzeli na oczy i głosy rozeszły się….. Niestety PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM.

 58. Nie przeszkadza ludziom, że ktoś jest złodziejem, że jest skazany, głosują nadal przeciwko znienawidzonej parti PiS. Wielu ludzi węcz nienawidzi tych, co biorą 500zł na dzieci, słyszę często oburzenie ludzi w tej sprawie, ale nie słyszy się oburzenia, że ludzie biorą łapówki, o przekrętach na miliony też nie mówią tak często, uważają tylko, że ludzie nadal mają pracować za minimalne wynagrodzenie do blisko 70 lat pomimo wyższego wykształcenia.a tylko pewne elity mogą żyć, bo wcześniej wielu ludzi nie żyło, ale wegetowało na tym świecie, 500zł jest tylko na krótko, ale pozwala odbić się od dna. Nie jestem zwolennikiem PiS-u, ale wybieram to, co będzie lepsze dla mnie, mojej rodziny, mojego miasta i regionu oraz dla mojej ojczyzny Polski ( to tmówię tym, którzy zapomnieli , w jakim kraju żyją). Biała Podlaska teraz zaczyna się rozwijać, to widać, tylko nie dla tych zaślepionych…nienawiścią do partii żądzącej.

 59. ale się rozszczekało lewackie towarzystwo…znowu te samo osoby pod wymyślonymi nickami się udzielają i produkują milion postów! To samo tyczy się facebooka..wystarczy zajrzeć na profil osób komentujących i okazuje się, że najwięcej mają do powiedzenia ludzi z Międzyrzeca Podlaskiego, Rossosza albo osoby, które założyły profil kilka dni temu i mają na siłę dodanych kilku znajomych żeby uwierzytelnić swoją osobę!!! Komunistyczna propoganda!
  Dla mnie Czapa, Broniewicz z Litwiniukiem na czele stracili bardzo dużo przez tą sytuację…widać, że w kampanii nie liczy się człowiek tylko stołki…dopiero po nagłośnieniu sprawy Michałek łaskawie zdementował i odciął się od tych nieludzki działań.

   1. Jaaa, mają w Miedzyrzecu fabr… że co!? Kpisz sobie? Szczytem twoich ambicji jest praca na trzy zmiany za najnizsza krajowa? W Bialej tez sa takie fabryki. Moglbym wymienic conajmniej 5, ale nie chce robic im czarnego pi-aru. W promieniu do 20 minut jazdy samochodem wymienie kolejne 4.

    1. W Białej nie ma żadnych fabryk, dlatego żadnej nie wymieniłeś. To 60-tysięczne miasto z totalnie zaoranym przemysłem, gdzie nie powstają żadne miejsce pracy.

     Biała nie ma walorów turystycznych Zamościa, ani rozwiniętego przemysłu Puław, które choć zbliżone wielkością, miażdżą Białą pod KAŻDYM względem. Biała Podlaska to miasto, na które od lat nikt nie ma żadnego pomysłu i które nie jest w skali kraju nikomu do niczego potrzebne. Nawet zapyziały, zaledwie 10-tysięczny Parczew ma fabrykę octu i musztardy, hutę szkła przemysłowego i fabrykę kabli Elpar.

     Międzyrzec zaś wygrał los na loterii, bo już wkrótce będzie leżeć na przecięciu dwóch najważniejszych szlaków komunikacyjnych Wschodniej Polski: autostrady A2 i Via Carpathia S19, dzięki czemu zostawi Białą daleko w tyle i już wkrótce Bialczanie będą masowo jeździć tam do pracy, jakby był jakimś Lublinem albo Warszawą. Już teraz jest tam znana na cały kraj fabryka słodyczy Dr Gerard i zakład przetwórstwa drobiu.

     Średnie bezrobocie w Polsce: 5,7%, a w Białej – 10,4%. Biała ma także znacznie wyższe bezrobocie niż średnia województwa lubelskiego: 7,7%. Tylko to pokazuje, jak totalnym za*upiem jest to miasto i jak głęboka przepaść dzieli je od reszty kraju.

     Ale proszę, czekam aż wymienisz te swoje wyimaginowane fabryki w Białej Podlaskiej. Tylko nie zapomnij napisać, ile osób one zatrudniają i dlaczego pomimo ich istnienia bezrobocie w mieście jest dwa razy wyższe niż w kraju.

     1. Napisalem dlaczego ich nie wymienie – czytaj ze zrozumieniem. Fabryki o jakich marzysz przestaly istniec wraz z poprzednim ustrojem. Poniewaz nie znasz tego interesu od srodka podpowiem ci, ze dzisiaj w fabryce pracownik nie leży, a ostro zasuwa od 48 do 58 godzin tygodniowo. Byle pierdniecie kazdej mroweczki analizowane jest pod wzgledem oplacalnosci. Kokosy zarabia management pierwszego i drugiego szczebla. Ile jest takich osob w fabryce zatrudniajacej 250 osob? Podpowiem: maksymalnie pięć. Nawet jako brygadzista mozesz dorobic sie co najwyzej garba. Ludzie przynosza do domu pieniadz tylko dzieki nadgodzinom. Work-life balance godny niepozazdroszczenia. W okolicy brakuje tylko emejzona, ktory swietnie wpisalby sie w tutejszy klimat. A ty drogi przyjacielu nie przestawaj brac tego co bierzesz – swiat po tym jest zdecydowanie weselszy i bardziej kolorowy.

     2. Hahahaha 🙂 Jeszcze mi tylko napisz, że fabryki to bieda i zacofanie 🙂 A już szczególnie pojedź do Puław i powiedz to pracownikom tamtejszych Azotów, którym opłaca się dojeżdżać codziennie do pracy z Lublina. TAK! Z LUBLINA!!!

      Bieda i zacofanie to kilkuosobowe BIEDAGESZEFTY prowadzone przez chytrych Januszy biznesu, gdzie ludzie harują na umowy cywilnoprawne, nie mają prawa do urlopu, chorobowego, ani płaconych nadgodzin. To one są rakiem polskiej gospodarki i stanowią o jej zacofaniu, co szczególnie widoczne jest na przykładzie właśnie Białej Podlaskiej.

      Fabryka to nigdy nie jest jedno przedsiębiorstwo. Fabryka to również kooperanci, o czym dobrze wiedzą wspomniane przeze mnie Puławy. Dzięki Azotom świetnie prosperuje tam masa firm, które też zatrudniają pracowników. Pieniądze zarobione w tych zakładach wydają, na czym z kolei korzysta lokalny handel. A w Białej jest pełno sklepów, gdzie można pójść i pieniądze wydać, tylko CO Z TEGO, skoro nie ma gdzie ich zarobić!

      Ale żeby o tym wszystkim wiedzieć, to trzeba trochę znać świat, mieć jako takie pojęcie o ekonomii i gospodarce, a nie być prowincjonalnym ćwokiem, który najdalej w swoim życiu to był w sąsiedniej gminie 20 lat temu, hahahaha :)))

      I powtórzę jeszcze raz:
      1) bezrobocie w Polsce: 5,7%
      2) bezrobocie na Lubelszczyźnie: 7,7%
      3) bezrobocie w Białej Podlaskiej: 10,4%

     3. Hahahaha 🙂 Jeszcze mi tylko napisz, że fabryki to bieda i zacofanie 🙂 A już szczególnie pojedź do Puław i powiedz to pracownikom tamtejszych Azotów, którym opłaca się dojeżdżać codziennie do pracy z Lublina. TAK! Z LUBLINA!!!

      Bieda i zacofanie to kilkuosobowe BIEDAGESZEFTY prowadzone przez chytrych Januszy biznesu, gdzie ludzie harują na umowy cywilnoprawne, nie mają prawa do urlopu, chorobowego, ani płaconych nadgodzin. To one są rakiem polskiej gospodarki i stanowią o jej zacofaniu, co szczególnie widoczne jest na przykładzie właśnie Białej Podlaskiej.

      Fabryka to nigdy nie jest jedno przedsiębiorstwo. Fabryka to również kooperanci, o czym dobrze wiedzą wspomniane przeze mnie Puławy. Dzięki Azotom świetnie prosperuje tam masa firm, które też zatrudniają pracowników. Pieniądze zarobione w tych zakładach wydają, na czym z kolei korzysta lokalny handel. A w Białej jest pełno sklepów, gdzie można pójść i pieniądze wydać, tylko CO Z TEGO, skoro nie ma gdzie ich zarobić!

      Ale żeby o tym wszystkim wiedzieć, to trzeba trochę znać świat, mieć jako takie pojęcie o ekonomii i gospodarce, a nie być prowincjonalnym ćwokiem, który najdalej w swoim życiu to był w sąsiedniej gminie 20 lat temu, hahahaha :)))

      I powtórzę jeszcze raz:
      1) bezrobocie w Polsce: 5,7%
      2) bezrobocie na Lubelszczyźnie: 7,7%
      3) bezrobocie w Białej Podlaskiej: 10,4%

  1. No ja po prostu podziwiam te radary nastawione na lewaków! Ale to takie proste zdiagnozować lewaka – jest nim każdy kto nie jest za PiS. Weź się człowieku za uczciwą robotę a nie tylko trollowanie i odpier**l się łaskawie od ludzi z Międzyrzeca, Rossosza czy skądkolwiek indziej – w Twoim pisuarowym świecie pojęcia demokracji, wolności słowa i wyboru to może jakieś novum, ale reszta obywateli swobodnie z nich korzysta. Nawet ludzie ośmielający się wypowiedzieć nt sytuacji w stolicy powiatu, w którym na co dzień mieszkają, w której załatwiają swoje liczne sprawy.

 60. Łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie. Z ptakow: kutopatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie. Mamy jednak obawy o dalszy los cietrzewia.

 61. Widzę, że na tej lewicowej stronie najważniejsze jest kto ile zarabia i jakie ma z tego korzyści, bo przecież nowy prezydent będzie miał inne wynagrodzenie i tyle nie uzyska. Mało ważne co kandydaci mogą zrobić dla miasta, najważniejsze to o obalić rządzącą partię a później chodzić z podniesioną głową po umierającym mieście. Bo już na pewno koalicja uzyska środki od rządzącej partii?!?. Głosujecie na swoje miasto a nie na poglądy polityczne!!!

  1. Era PSL się już skończyła w tych wyborach samorządowych.Korupcja i komuterstwo zakończyło swoją rolę w Białej Podlaskiej.Zostały zniszczone wszystkie zakłady pracy w Białej przez rządy PSL .Tym którym co nie odpowiada partia PiS którzy pobierają 500 zł.na dziecko niech oddadzą wszystkie pieniądze i niech idą do Platformy i PSl i niech pracują do 70 lat a najlepiej to do 100 lat żeby żyło się im lepiej.

 62. Widzę, że na tej lewicowej stronie najważniejsze jest kto, ile zarabia i jakie ma z tego korzyści, bo przecież nowy prezydent będzie miał inne wynagrodzenie i tyle nie uzyska. Mało ważne co kandydaci mogą zrobić dla miasta, najważniejsze to obalić rządzącą partię a później chodzić z podniesioną głową po umierającym mieście. Bo już na pewno koalicja uzyska ministerialne środki i wsparcie od rządzącej partii i miasto będzie się rozwijać ?!?. Przejrzyjcie na oczy głosujecie na swoje miasto a nie na poglądy polityczne!!!

 63. Pamiętam – a pamięć mam dobrą – jak kilka kadencji wstecz, kiedy nie było jeszcze Facebooka (tak, były takie czasy!), w przeddzień dogrywki wyborczej pojawiły się ulotki szkalujące p. Abramowicza; wyciągano mu rzekome brudy w rodzinie, całkowicie niezwiązane z predyspozycjami do ewentualnego bycia prezydentem miasta. Być może jednak to one właśnie przeważyły szalę i p. Abramowicz nie został wówczas wybrany. Widocznie teraz ktoś odgrzał stary kotlet i próbuje identycznego brudnego chwytu wobec p. Stefaniuka?

  1. Postawmy sobie pytanie: Na czym mi bardziej zależy — na szybkiej, doraźnej korzyści, pozornym pożytku, czy raczej na tym, co stanowi trwałe dobro? Wszelkie pozorne korzyści płynące z kłamstwa i oszustwa są w najlepszym razie krótkotrwałe. Weźmy na ten przykład kupca, który z przesadą wychwala jakiś artykuł. Może ten towar, co prawda, sprzedać, ale tak postępując straci klienta, jeśli dany człowiek się zorientuje, iż został oszukany. Zastanówmy się przez chwilę, nad tym, co niechybnie tracą nieuczciwi, a przekonamy się, dlaczego każdy, kto mniema, iż nieuczciwość popłaca, prowadząc do lepszego i szczęśliwszego życia — jest w gruncie rzeczy bardzo krótkowzroczny.
   Jeżeli znani jesteśmy z prostolinijności i uczciwości, zdobędziemy szacunek i zaufanie otoczenia. Gdybyśmy w przyszłości zgodnie z prawdą twierdzili, że nie popełniliśmy jakiegoś złego czynu, możemy się spodziewać, iż z większym prawdopodobieństwem dadzą nam wiarę.
   Dla przeciwstawienia weźmy teraz pod uwagę kogoś, kto dopuszcza się nieuczciwości, aby „wykręcić się” z nieprzyjemnej sytuacji lub odnieść jakąś inną korzyść. Narażamy się na utratę wszystkich wyżej wspomnianych dobrodziejstw. W wypadku, gdy z reguły postępujemy nieuczciwie, prawdopodobnie będziemy kiedyś bardzo pragnęli i potrzebowali, aby inni nam uwierzyli i zaufali, oni jednak nie zdobędą się na to. Czy opłaca się ponieść taką stratę dla jakiejś chwilowej korzyści, uzyskanej drogą nieuczciwą?
   Kto okłamuje innych, ten zazwyczaj posuwa się też do oszukiwania samego siebie. Dochodzi do tego, że żyje w zakłamaniu, wyobrażając sobie, że jest kimś, kim wcale nie jest, oraz że jego życie jest o wiele lepsze i szczęśliwsze niż w rzeczywistości. Potrafi sobie wmawiać, że jest bardzo bystry i mądry, podczas gdy w istocie wie niewiele. Przez fałszywe rozumowanie lubi usprawiedliwiać „naciąganie” i „bujanie gości”, tłumacząc sobie, że ostatecznie bierze tylko to, co i tak mu przysługuje i do czego ma prawo. Wcześniej czy później wszakże człowiek postępujący w ten sposób znajdzie się w okolicznościach, które zmuszą go do spojrzenia w oczy faktom. Możemy doznać bolesnego wstrząsu, gdy zobaczymy, jakim jesteśmy naprawdę, oraz zrozumiemy, że swoje życie budowaliśmy na złudzeniu, jak budynek, który postawiono na lotnym piasku a nie na skale.

   Czy warto być podobnym do Judasza Iskarioty, który stał się oszustem, próbował prowadzić podwójne życie, ale w końcu załamał się i popełnił samobójstwo? (Jana 12:4-6; Mat. 27:3-5). Dlaczego nie być na tyle człowiekiem, aby postępować uczciwie? Jest to jedyny sposób na zachowanie poczucia własnej godności i czystego sumienia.

   Uczciwym trzeba być zawsze a nie bywać chwilowo.

 64. Szkoda dziecka,że zostało wciagnięte w to wszystko…a w tym teatrzyku jeśli były łzy to sztuczne,ale nawet takich nie dało się zauważyć….Obrońcy obecnego włodarza czepili się zgaszonych latarni przez Pana Czapskiego,a chyba zapomnieli o aferze na cała Polske z mieszkaniami które Pan Stefaniuk rozdawał…Jedynie co prezydent „zasponsorował” to pomniki i bilety na koncert Mazowsza…a w swojej obecnej kampanii wyborczer rozdając balony i torby dał do zrozumienia,że przez ostatnie lata robił nas w balona,a przez następne puści nas z torbami…

 65. Powiem krótko. Specjalnie przyjadę do Białej Podlaskiej z innego miasta, żeby zagłosować przeciwko Stefaniukowi. Tak, PRZECIWKO. Bo choć nie mam za bardzo złudzeń, że Litwiniuk będzie jakiś znacząco lepszy od niego, to jest egzamin nie z poglądów politycznych, ale z przyzwoitości, aby ukarać Stefaniuka za jego bezbrzeżną butę i za to, co zrobił z ulicą Warszawską, bo ten „remont” to zbrodnia przeciwko temu miastu, za którą Stefaniuk powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Cała moja rodzina, która została w BP też będzie głosować na Litwiniku… oj, przepraszam, PRZECIWKO Stefaniukowi.

 66. W całej tej sytuacji najsmutniejsze jest to, że wykształceni, dobrze sytuowani rodzice, nie są gwarantem bezpiecznego wychowania. Nie wiem jak można z własnej woli narażać kilkuletnie dziecko na takie przeżycia.

  1. Kadencja oddała się od 🤥dyzmy🤥 z prędkością światła…. 5 lat kadencji po 15k miesięcznie daje w sumie milion złotych …. Plus dodatki to wyjdzie grubo ponad milion …. Mało kto w życiu dorabia się w ciągu takiego okresu takiej kasy. Większość z was gorsze rzeczy pewnie była by w stanie zrobić. Poza tym od kiedy to wykształcenie równa się z inteligencją człowieka ? No tak…. Piszesz przecież jeszcze „dobrze sytuowani”….. JPRD….. Od kiedy to kasa jest wyznacznikiem czegokolwiek? Tzn. jakby byli biedni to upodlenie siebie i dziecka w TV jest do wytłumaczenia ?? Nie wierzę że człowiek który niby ma mózg może coś takiego w głowie pomyśleć

 67. Niezależnie od tego czy zasadne było to wystąpienie czy nie CZY WARTO W TAKIE RZECZY ANGAŻOWAĆ DZIECI??? CZY NIE JEST TO DLA NICH ZNACZĄCYM Obciążeniem?

 68. Darek, a pamiętasz akcję na przejściu i ciosy bokserskie wyuczone na treningu u Artura Kozła (obecnie k-ta S.M.) albo akcję rozdawania mieszkań komunalnych, dla swoich na ul.Moniuszki. Sprawę szybko wyciszono, jak zaczęła dymić do prasy jedna z mieszkanek kamienicy, zresztą zrobiono o tym reportaż telewizyjny. Ludzi z PiS przeniesiono zaraz z urzędu miasta do innych instytucji i miast. P.s. pan Sumliński fajnie powiedział o Dariuszu Stefaniuku, polecam zapoznać się z tym. Jest to mieszkaniec Białej Podlaskiej i autor rzetelnych książek o przekrętach, korupcjach politycznych itp. Po tych słowach wiem, że na II turę wyborów idę i wraz ze znajomymi oddajemy głos na pana Michała Litwiniuka.

  1. uważasz że Litwiniuk to aureolę ma nad głową ? Stefaniuk Ci nie kapnął grosza,fuchy ,to się pchasz do następnego ?,No nie wiem kto z Was gorszy ,coś mi mówi że jesteście troje siebie warci…

 69. jak się człowiek pcha do polityki ,to ma świadomość ,że się gównem ubebra, To co się obserwuje ostatnio w polityce to żenada,wstyd i brak człowieczeństwa. Obrzucający się na wzajem ludzie ,chcą zdobyć władzę, a Wy Wyborcy – godzicie się na takie metody, i stajecie się tacy sami ,gó.. warci. dlatego nie chodzę na wybory bo to jest jedna wielka hipokryzja

 70. Kadencja oddała się od 🤥dyzmy🤥 z prędkością światła…. 5 lat kadencji po 15k miesięcznie daje w sumie milion złotych …. Plus dodatki to wyjdzie grubo ponad milion …. Mało kto w życiu dorabia się w ciągu takiego okresu takiej kasy. Większość z was gorsze rzeczy pewnie była by w stanie zrobić. Poza tym od kiedy to wykształcenie równa się z inteligencją człowieka ? No tak…. Piszesz przecież jeszcze „dobrze sytuowani”….. JPRD….. Od kiedy to kasa jest wyznacznikiem czegokolwiek? Tzn. jakby byli biedni to upodlenie siebie i dziecka w TV jest do wytłumaczenia ?? Nie wierzę że człowiek który niby ma mózg może coś takiego w głowie pomyśleć

 71. Po pierwsze, trzeba nie mieć ani krztyny klasy i honoru by swój własny syf i brudy wylewać publicznie mieszając w to dzieci. Ten żenujący teatrzyk naprawdę nic nie pomoże, jaki jest jego cel? Ja rozumiem walkę wyborczą itd. ale to jest żenada… Po drugie, może mieszkańcy BP mają już dość obietnic bez pokrycia, opowiadania bajek o lotnisku, strefie ekonomicznej, sprowadzeniu inwestorów, czy wirtualnej autostradzie, którą obyśmy zobaczyli za x lat… Może mieszkańcy mają już dość zapie****nia za miskę ryżu, upokarzającą najniższą krajową w wychwalanych nowych „miejscach pracy” gdzie odpowiednicy tychże na terenie kraju zarabiają przyzwoite pieniądze. Natomiast tutaj, gdzie króluje bezrobocie i brak perspektyw na przyszłość jest to obwieszczane jako wielki sukces… Po trzecie, mam propozycję zorganizowania wyjazdowego posiedzenia Rady Ministrów w BP, wszak połowa z nich w ostatnich miesiącach chyba już gościła w naszym pięknym grodzie.