Szczęśliwy finał poszukiwań 19-latka. Młodzieniec chciał popełnić samobójstwo

Szczęśliwy finał poszukiwań 19-latka. Młodzieniec chciał popełnić samobójstwo 16

Młody chłopak późnym wieczorem wyszedł z domu i odszedł w nieznanym kierunku. Po pewnym czasie wysłał wiadomość swojemu koledze, z której wynikało, że 19-latek chce targnąć się na własne życie.

Zgłoszenie o zaginięciu przyjął wczoraj po 21 dyżurny wisznickiego komisariatu. Po wiadomości, którą otrzymał kolega zaginionego chłopaka, natychmiast rozpoczęto poszukiwania.

– Włączyli się w nie funkcjonariusze Straży Granicznej w Sławatyczach ze sprzętem termowizyjnym i psem tropiącym oraz okoliczni mieszkańcy. Akcję poszukiwawczą utrudniał zapadający zmrok. Pomimo to poszukujący sprawdzili wszystkie miejsca i kierunki, w których 19-latek mógł się oddalić – informuje kom. Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy.

Zaginionego udało się odnaleźć na terenie opuszczonej posesji oddalonej o ponad kilometr od jego miejsca zamieszkania. Młodzieniec znajdował się w jednym z pomieszczeń niezamieszkanego domu. 19-latek został znaleziony w momencie, gdy w ręku miał pasek z utworzoną pętlą. Od razu został przekazany pod opiekę lekarzy.

Można przypuszczać, że doszłoby do tragedii, gdyby nie zaangażowanie odpowiednich służb i mieszkańców.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dzieci XXI w. to jest właśnie efekt bezstresowego wychowania. Gdy dopadają Cię pierwsze życiowe problemy, nie jesteś na to gotowy.