Szczypiorniści powalczą o Puchar Rektora AWF

Szczypiorniści powalczą o Puchar Rektora AWF 16

Rywalizacja będzie zacięta. O nagrodę władz AWF powalczy, aż pięć silnych drużyn z terenu całego województwa.

Już niebawem, a dokładnie 11 i 12 tycznia odbędzie się towarzyski turniej piłki ręcznej mężczyzn. Zagrają oni o puchar Rektora AWF. Spotkanie odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Marusarza 8 w Białej Podlaskiej.

Turniej rozpocznę się w piątek (11 stycznia) o godzinie 18 sparingiem KS AZS AWF Biała Podlaska z zespołem KS Azoty Puławy. Następnie KSSPR Końskie powalczą  z MKS Padwa Zamość. Mecz odbędzie się o godzinie 20.

W sobotę (12 stycznia) rozgrywki zaczną się od 10.15 meczem KS AZS AWF Biała Podlaska. Ich przeciwnikiem będzie KSSPR Końskie. O godzinie 12 zagrają MKS Padwa Zamość z UKS Olimpia Biała Podlaska, a o 15.15 zmierzą się zawodnicy KSSPR Końskie z UKS Olimpia Biała Podlaska. Ostatnim meczem stawki będzie mecz KS AZS AWF Biała Podlaska z MKS Padwa Zamość. Rozpocznie się o godzinie 17.

Wstęp na wszystkie mecze jest wolny.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Czy ktoś może zweryfikować terminarz na sobotę? Według oficjalnego plakatu harmonogram wygląda tak: 10.15 AZS-Padwa, 12 Olimpia- KSSPR, 15.30 AZS-KSSPR
    . Ponadto , turniej jest z udziałem 3 drużyn (Azoty i Olimpia grają sparingi) a Końskie nie leżą w województwie lubelskim….