Szczypiornistki z Piszczaca najwyżej w finale powiatu

g6

Podczas finału powiatu bialskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyły zawodniczki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Piszczacu. Uczennice awansowały do rejonu.

Rozgrywki odbyły się w środę (20 marca) o godzinie 10 w hali Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu. Drużyna będąca gospodarzem zawodów tego dnia poradziła sobie najlepiej. Szczypiornistki z Piszczaca w walce o pierwszą lokatę pokonały rywalki ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach wynikiem 10:6. W meczu o trzecie miejsce spotkały się ekipy ze Szkoły Podstawowej w Rokitnie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim, jednak to druga z nich okazała się lepsza. Międzyrzeczanki wygrały 15:3.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu w składzie: Afaltowska Ewelina, Biernacka Magdalena, Borkusewicz Dominika, Glińska Julia, Kołodziej Laura, Kondratiuk Klaudia, Zofia Malicka, Muszyńska Honorata, Nestorowicz Natalia, Prokopiuk Bernadetta, Sarnecka Oliwia, Szot Karolina, Ułasiuk Patrycja, Wajs Julia, Warda Paulina i Żakowska Natalia. Dziewczęta powalczą w zawodach rejonowych, które odbędą się 1 kwietnia o godzinie 10 w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *