Sześć przypadków zachorowań na COVID-19 w szpitalu. Pięciu chorych w domu

Sześć przypadków zachorowań na COVID-19 w szpitalu. Pięciu chorych w domu 16

W bialskim szpitalu obecnie przebywa sześć osób z potwierdzonym wynikiem zakażenia się koronowirusem. Pięć mieszkańców Białej Podlaskiej jest chorych i obecnie przebywają w domach.

– Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym WSzS w Białej Podlaskiej znajduje się pięć osób z podejrzeniem koronawirusa. W szpitalu jest hospitalizowanych sześć osób z wynikiem pozytywnym – potwierdza Magdalena Us, rzecznik bialskiego szpitala. Udało nam się ustalić, że w szpitalu przebywają wyłącznie mieszkańcy innych powiatów. Właśnie, minionej doby do grupy chorych dołączyła szósta osoba.

Do tej pory zachorowało na COVID-19 w Białej Podlaskiej pięć osób. Żadna z nich nie wymaga hospitalizacji. W powiecie bialskim nie stwierdzono żadnego przypadku zarażenia.

Do normalnej pracy powrócili również pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej. Po odbytej kwarantannie u żadnego z nich nie wykryto koronawirusa.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dziwi mnie jedno … dlaczego te osoby są w Białej i zawyżają zachorowalność naszego powiatu ?!?!? Skoro z oddziału gruźliczego już zrobiono oddział zakaźny to tak samo Parczew, Radzyń mogą postąpić a nie wszystko ma spływał do mojego miasta !!!!