Szkoły walczą o „Podwórka Talentów”. Można wspomóc je swoim głosem

Szkoły walczą o "Podwórka Talentów". Można wspomóc je swoim głosem 16

Aż 20 podwórek talentów, 300 zestawów gier edukacyjnych i kreatywne konspekty lekcji to nagrody, które można wygrać w konkursie organizowanym przez Nivea. Biorą w nim udział m.in. szkoły w Szóstce, Sworach, Studziance i Ciciborze Dużym. 

Aby oddać głos na wybraną przez siebie placówkę, należy założyć konto na stronie podworko.nivea.pl.  Głosować można poprzez stronę www lub za pośrednictwem aplikacji „Podwórko Talentów NIIVEA”. Stawką są m.in. zestawy gier, które oprócz świetnej zabawy dostarczają również wiedzy, wciągają do świata ciekawostek i pomagają pielęgnować czas. Ponadto dla każdego nauczyciela zagwarantowane są kreatywne konspekty z różnymi ćwiczeniami i eksperymentami, które stanowią nie tylko dobrą rozrywkę, ale są również niebanalną pomocą naukową w prowadzeniu lekcji.

Nagrodę główną stanowią jednak „Podwórka Talentów”. Są to jedyne w swoim rodzaju miejsca wyposażone w nowoczesny sprzęt o wartości 250 tys. zł. Taki plac pozwala na aktywne kształtowanie aktywności dzieci, ich wiedzy i wyobraźni. Podwórko jest podzielone na trzy strefy: sportową, naukową i artystyczną.  Pierwsza z nich pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję maluchów. Strefa naukowa wpłynie pozytywnie na wyobraźnie zarówno dzieci jak i rodziców, natomiast strefa artystyczna zbliży do siebie pokolenia.

Głosować można TUTAJ.

 

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *