Szkoły zyskują nowy blask. Jedna z nich już po remoncie

DSC03263
fot. powiatbialski.eu

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim uczą się już w odnowionych obiektach szkolnych. W projekcie dotyczącym poprawy warunków kształcenia zawodowego i ustawicznego uczestniczą również dwie inne placówki.

Projekt  „Rozwój infrastruktury szkół zawodowych prowadzonych przez powiat bialski” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020. Biorą w nim udział Zespół Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim, Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim.

Wraz z początkiem września uczniowie międzyrzeckiego ZST rozpoczęli naukę w odnowionych obiektach. W głównym budynku szkoły odnowiono sanitariaty, wymieniono stolarkę drzwiową i oświetlenie oraz wyremontowano salę ślusarską w budynku warsztatowym. Ponadto odnowiona została elewacja i pokrycie dachu na budynku magazynowym i garażach. Dodatkowo szkolne pracownie zostały wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *