Szpitale mają pobierać próbki na koronawirusa i utworzyć izolatki

Szpitale mają pobierać próbki na koronawirusa i utworzyć izolatki 16

Wojewoda poinformował o zmianach, które od połowy miesiąca będą obowiązywać w Międzyrzecu Podlaskim. W szpitalu Białej Podlaskiej zlecono kontynuacje działań. 

Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim ma nakaz od wojewody uruchomić punk pobrań wymazów do badań laboratoryjnych w kierunku zakażenia wirusem SARS-CoV2. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ma kontynuować prace pobraniowe.

Międzyrzecki szpital ma również do 15 września przygotować min. trzy miejsca, które będą izolować pacjentów podejrzanych o zakażenie koronawirusem.

Dziś nowe rozporządzenia w tej sprawie wydał Wojewoda Lubelski.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Bezobjawowy kabaret kowidowy trwa w najlepsze. Pandemia , ale umieralność mniejsza niż osób na tzw raka, czy też innych chorób, już nie wspominając ile osób umrze, bo przez utrudnienia nie mogą dostać się na leczenie rzeczywistych chorób, a nie tej medialnej.

  2. Od początku to wszystko było PORĄBANE !!! Beznadziejne „decyzje góry” doprowadziły do tego że to sanepid był pierwszym kontaktem z ludźmi zamiast lekarz rodzinny !!! Oni siedzieli sobie spokojnie a robotę ODWALALI pracownicy Sanepidów, którzy za horror jaki przeżywali i przeżywają nie mają żadnych rekompensat !!!

  3. 12 września kolejny protest w Warszawie. Na ostatnim był 20 tysięcy osób, w Berlinie ponad 4 miliony. Ciekawe jaka frekwencja będzie teraz? Nie siedźcie z założonymi rękami. Normalność sama się nie przywróci.