Sztuka prezentacji receptą na sukces

Sztuka prezentacji receptą na sukces 16

O tym, w jaki sposób osiągnąć sukces na Lubelszczyźnie opowiedzą wykładowcy podczas drugiego cyklu bezpłatnych spotkań, które odbywają się w ramach programu „Biznes Lubelskie 2018”. Gościem specjalnym będzie Anna Dąbrowska, dziennikarz TVP3 Lublin.

Podczas wykładów w rolę prelegentów wcielą się szefowie firm, którym udało się odnieść sukces na ogólnopolskim rynku, a także dziennikarze TVP i Polsatu, którzy poruszą ważne kwestie, o których trzeba pamiętać przy autoprezentacji. Pierwsze takie spotkanie zaplanowano na 28 sierpnia o godzinie 16.30 w Hotelu Dukat. Udział w nim jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona więc warto wcześniej się zarejestrować poprzez odpowiedni formularz.

Od godziny 16 przez pół godziny potrwa rejestracja uczestników, a następnie przyjdzie czas na wykład na temat współpracy na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Opowie o tym prowadzący z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. O 17 prelegent Robert Suszko, prezes Zarządu Bon Apetit Sp. z o. o. zwróci uwagę na to, jakie produkty lokalne wprowadzić na rynek regionalny, krajowy oraz międzynarodowy.

O 18.15, po krótkiej przerwie kawowej przyjdzie czas na wykład gościa specjalnego, Anny Dąbrowskiej. Dziennikarka TVP3 Lublin opowie o sztuce prezentacji – o tym, jak dobrze zaprezentować się w rozmowie, podczas wystąpienia publicznego i przed kamerą. O 19.15 rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości.

Tego typu spotkań będzie 24 w całym województwie. Są one adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *