Szukają podróżnych na trasie Ortel-Piszczac-Kodeń. Mogą być zakażeni

Szukają podróżnych na trasie Ortel-Piszczac-Kodeń. Mogą być zakażeni 16

Bialski Sanepid poszukuje podróżnych kursów busów na trasie po dwóch gminach: Piszczac i Kodeń. Wśród tych osób mogą być nosiciele koronawirusa.

Podróżni zarażeni jechali busem firmy Garden Service w dniach 26 czerwca – 3 lipca. Osoby, które również podróżowali tym środkiem transportu muszą się pilnie skontaktować z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym. Szczegóły w komunikacie.

Szukają podróżnych na trasie Ortel-Piszczac-Kodeń. Mogą być zakażeni 17

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ja proponuję żeby ich szukał Morawiecki z Szumowskim !!!!!!! A nie ludzie sanepidu którzy przez nich ledwo zipią !!!!!!!!!!!!!!!!

  2. kierowca Gardena przywiózł lub odwiózł chore osoby z miejscowości A do B, tak? wrócił do firmy, tak? spotkał kolegów, tak? wypił z nimi kawę-herbatę, tak? był na stacji benzynowej, tak? później wrócił do domu, tak?……………..i Garden dalej sobie jeździ do Warszawki, Lublina i innych ościennych miejscowości i rozwozi wirusa….w przyrodzie nic nie gnie…

    1. Nikogo nie szukają haha osoby które mają potwierdzone testy biegają po wsiach 3 dni takie to szukanie jak mają pozytywny wynik u osoby chorej umysłowo to nie wiedzą co zrobić a biega po wsi. Dopiero na 3 dzień znaleźli jej miejsce w psychiatryku. Więc zarażonych jest o wiele więcej tylko o tym się nie mówi.. O to jak działają…