Szukała go policja. Wpadł z amfetaminą podczas interwencji

Szukała go policja. Wpadł z amfetaminą podczas interwencji 16

Poszukiwany 35-latek wpadł kiedy przyszedł na miejsce zgłoszonej przez znajomych interwencji. Dodatkowo mundurowi ujawnili przy nim woreczek z amfetaminą. O dalszym losie 35-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy wezwani zostali na interwencję. – Kiedy dotarli pod wskazany adres i rozpoczęli czynności przyszedł tam również mężczyzna, który nie był uczestnikiem zdarzenia. Mundurowi szybko ustalili, że jest to 35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo przeciwko mieniu – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W trakcie wykonywanych czynności z 35-latkiem znaleziono u niego woreczek z białym proszkiem. Okazało się, że to amfetamina. Nielegalne środki zostały zabezpieczone natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj 35-latek usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za posiadanie substancji psychoaktywnej. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeszcze dzisiaj mężczyzna trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące za popełnione wcześniej przestępstwo.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *