Szybka reakcja dzielnicowych zapobiegła tragedii

Szybka reakcja dzielnicowych zapobiegła tragedii 16

Ciężkie zimowe warunki dają we znaki. Przekonali się o tym bialscy dzielnicowi. Uratowali oni dwóch mężczyzn, którzy znajdowali się w sytuacjach zagrażających ich życiu.

Do zdarzeń doszło kilka dni temu w Białej Podlaskiej. Policjanci pełniący nocną służbę weszli na teren niezamieszkałej posesji przy ul. Janowskiej. Była to rutynowa akcja, która miała na celu sprawdzenie czy nie przebywają tam osoby narażone na wychłodzenie.Tamtej nocy temperatura spadła poniżej 7 stopni. Funkcjonariusze znaleźli skrajnie wyczerpanego i przemoczonego mężczyznę. Okryli oni 49-latka kocem termicznym i wezwali na miejsce pogotowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie ma on stałego miejsca zamieszkania.

Kolejna  interwencja odbyła się tej samej nocy w miejscowości Komarno. Policjanci zauważyli idącego poboczem mężczyznę. Jego ubranie było zaśnieżone, a on sam był w stanie nietrzeźwości. Z relacji 48-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej wynika, że nie zdążył on na ostatniego busa i postanowił wracać pieszo. Duży ruch pojazdów stwarzał realne zagrożenie dla jego życia, dlatego funkcjonariusze odwieźli mężczyznę do miejsca zamieszkania.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej,który miał zasnieżone ubranie i znajdował się w stanie nietrzeźwości,dziękuje policji.Z całego serca.Będzie Państwa polecać.Pozdrawiam.

  2. Brawo dla tych panów z Policji. Gdyby to byli ci ze straży miejskiej to pewnie przeszliby obok albo jeszcze mandat by wlepili za spanie na mrozie. A psie g*wna nie pozbierane z chodników. I co ja mam je zbierać ? Od czego mam straż miejską ? Płacę podatki na tych ze straży miejskiej , na ich pensję to niech chociaż te psie odchody pozbierają i papierki z chodników .

    1. Kulfon Maniek Ochroniarz – gł…ą…bie kapuściany miej pretensję do społeczeństwa co nie umie zadbać o swoje a nie do ludzi, którzy wykonują swoją pracę. Zachowujesz się tak jak ci co nie sprzątają po swoim psie!

      1. Maniek ma trochę racji . Po psach powinni sprzątać właściciele ale ….. jak już nie posprzątają to niech straż miejska to robi . Toż normalni obywatele tego nie będą robić . Jest straż miejska i powinni to posprzątać . I tak nic nie robią . Jeżdżą wkoło jak nawiedzeni . Więc mogą posprzątać przecież od tego oni są ….. od tego są oni .