Szykuje się gratka dla miłośników książek

Szykuje się gratka dla miłośników książek 16

Początek czerwca w bialskiej bibliotece będzie obfitował w różnego rodzaju czytelnicze atrakcje. Co ciekawego szykuje się w ramach projektu „Włącz czytanie!”? Sprawdź i przekonaj się sam.

Na początek zaplanowano otwarcie Barwnego Ogródka Bibliotecznego, które obędzie się w najbliższą sobotę (2 czerwca) o godzinie 11 w Parku Radziwiłłowskim. Na gości czeka wiele ciekawych animacji, zabaw, a także puszczanie baniek. Przewidziano też inaugurację bialskiego Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, którego dokona Renata Stefaniuk, prezes Stowarzyszenia „Biała Pozytywka”.

Do udziału w projekcie zaproszone znane bialskie kobiety, które od 4 do 8 czerwca od godziny 10 w Parku Radziwiłłowskim będą czytały dzieciom. Później do godziny 13 najmłodsi będą mieli okazję miło spędzić czas z książką w Barwnym Ogródku Bibliotecznym.

Nie zabraknie też czegoś dla rodziców i nauczycieli. We wtorek (5 czerwca) odbędzie się prelekcja „Mądre Wychowanie” Elżbiety Olszewskiej z Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.  Z kolei 9 czerwca o godzinie 11 Bibliotekę Barwną odwiedzi gwiazda teatru i telewizji, nagrywająca audiobooki Edyta Jungowska. Tego dnia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Mój pierwszy audiobook”.

Projekt „Włącz czytanie!” został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ekstrak z guarany to substancja znana chyba wszystkim sięgającym po napoje energetyczne. Dostarcza kofeiny. Poprawia nie tylko potencję, ale również zdolność koncentracji. Jest znanym dodatkiem do wielu suplementów mających wspomagać odchudzanie. Epimedium sagittatum to roślina, której niektóre gatunki uznawane są za afrodyzjaki. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Jednak czytaj dalej bo cwanego lisa jak ja tak łatwo nie kupią. ​​​​Titan gel skład, jakie są jego składniki ? Wiedziałem że gdybym chciał kupić coś na powiększanie penisa to byłbym już zaangażowany i może sięgał po kartę kredytową aby wpisać dane, jednak hola hola pomyślałem a co ze składnikami jaki jest skład produktu. I tu zaczęły się schody.