Szykuje się rodzinna zabawa pod chmurką

Szykuje się rodzinna zabawa pod chmurką 16

Loty balonem, przejażdżki bryczką, pokazy i występy to tylko część atrakcji, jakie czekają na uczestników lipcowej imprezy w bialskiej gminie.

V Biesiada Rodzinna odbędzie się 29 lipca o godzinie 15 na boisku sportowym w Wólce Plebańskiej. Tego dnia na scenie zaprezentują się m.in. Sylwia Zawiślak, uczestniczka programu Disco Star oraz Natalia Marczuk, finalistka konkursu Bialski Talent. O mocne, rockowe brzmienie zadba Zespół Hard Gock, który również pojawił się w finale Bialskiego Talentu. Podczas biesiady wystąpią też Kapela Podwórkowa „Caravana” oraz „Kalina” z Perkowic. Na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną z grupą „Zodiak”.

Dla dzieci będą dmuchańce, a część z nich dostępna zupełnie za darmo. Ponadto najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorami, a podczas pokazu pracowni archeologicznej spróbować swoich sił w lepieniu glinianych garnków czy strzelaniu z łuku. Podczas festynu nie zabraknie także zabawy w pianie strażackiej oraz darmowego poczęstunku.

Warto również wspomnieć, że o godzinie 15 z dworca Garden (dawny PKS) w Białej Podlaskiej wyjedzie bus Garden Service, który za darmo zawiezie osoby chętne spędzić czas na biesiadzie. Zainteresowani będą mogli nim też wrócić około godziny 21.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

Szykuje się rodzinna zabawa pod chmurką 1723

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *