Tabliczki z przekazem do rządzących pojawiły się w mieście

44046029_2140138129364617_2643768978773639168_n

„Wodzu! Nie wykluczaj, nie dziel polaków. Segreguj tylko śmieci – Matka” to hasło jednej z kilku tabliczek, które pojawiły się w mieście. Usunęła je straż miejska. Nie wiadomo jednak kto był pomysłodawcą tej akcji.

W ubiegłym tygodniu w okolicach urzędu miasta w Białej Podlaskiej pojawiły się dwie tabliczki. Jak szybko się pojawiły, tak też i zniknęły. Obie niewielkie, drewniane z hasłami nawiązującymi do rządzących.

Świadkowie twierdzą, że tabliczki usunęli strażnicy miejscy. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że zostały usunięte na polecenie jednej z osób decyzyjnych w mieście. Skierowaliśmy pytania dotyczące tej sprawy do rzecznika urzędu miasta. Nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi.

Podobne tabliczki zostały rozstawione przy rondzie Dmowskiego. Tego samego dnia także zostały usunięte.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. cóż widocznie rzecznik nie udziela odpowiedzi, tak jak aktualny prezydent nie bywa na debatach, pewien pisarz z przeszłości powiedział …lepiej się nie odzywać i być uważanym za głupka, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości …. albo jakoś tak 🙂

  1. Absurdalna informacja o skali godnej naszego miasta. Jutro namaluję hasło na ścianie bloku w treści „zapowiadam koniec świata na początek tego lata” Zapraszam fotoreporterów. Kontakt telefoniczny celem podania adresu przekażę mailem. Będzie się działo.

  2. Wszystkie komentarze są beznadziejne.Pisane niezrozumiale,piszący nie wie o czym pisze.Coś okropnego.Zewsząd bije zawiść.Moja rada: skończyć szkoły i myśleć,bo to nie boli