Tam królowało piękno. Wybrano Miss i Mistera PSW

DSC_5936

Kolejne wybory najpiękniejszej studentki i najprzystojniejszego studenta już za nami. Tytuł Miss PSW trafił do Magdaleny Mazuryk, a Mistera do Patryka Karpińskiego.

Kurz po oficjalnej Gali Miss i Mistera PSW już opadł. W tym roku do konkursu przystąpiło 12 kobiet i 12 mężczyzn. Oceniani byli przez jedenastoosobowe jury. Podczas wyjść, kandydaci i kandydatki zaprezentowali się w strojach codziennych, sportowych, wieczorowych oraz ślubnych. Wyborom towarzyszyło wiele muzycznych i tanecznych przerywników.

Najpiękniejszą studentką Państwowej Szkół Wyższej została Magdalena Mazuryk studiująca ekonomię. Tytuł Pierwszej Vice Miss trafił do studentki dietetyki – Marty Łubiarz. Otrzymała również tytuł Miss Publiczności oraz Miss Internetu. Drugą Vice Miss została Aleksandra Płodowska studiująca zarządzanie. Angelinę Ptushenionak uhonorowano tytułem Miss Fit. Studentką z najpiękniejszymi włosami okazała się Kateryna Cherenkova.

Misterem PSW został Patryk Karpiński – student budownictwa. Tytuł Pierwszego Vice Mistera powędrował do Karola Burczaka studiującego ratownictwo medyczne. Został nagrodzony także tytułem Mistera Internetu i Mistera Publiczności. Jako Drugiego Vice Mistera wybrano Mariusz Dębińskiego z kierunku dietetyki. Najbardziej wysportowanym kandydatem okazał się Bartek Kuźma – otrzymał miano Mistera Fit.

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No i jest pięknie! Przecież dzisiaj tylko piękno się liczy. Wystarczy popatrzeć na pięknych znanych, czyli celebrytów. To są bardzo piękni ludzie. I znani z tego, że są piękni. I wiecznie młodzi. Niektórzy coraz młodsi. Usta w dziubek, albo w d0pę pawiana. Poza emanującym z nich pięknem nie mają nic do zaoferowania. W głowach pustka. Swoje życie poświęcili, by doskonalić swój piękny uśmiech. Taki uśmiech się lajkuje. Takiemu uśmiechowi oddaje się głos zaufania. Człowiek piękny i pięknie uśmiechnięty, to człowiek wiarygodny. Festiwal piękna mamy u schyłku lat `20 XXI wieku. Jest pięknie!

  2. Owszem Pani Miss jest urodziwa kobietą ale nie można mówić tu o wyborach najpiękniejszej studentki, bowiem na PSW są piękniejsze. Tu startowały te co się zgłosiły a nie wszystkie. Nic oczywiście nie ujmuję kandydatkom i nagrodzonym