Taneczny tłusty czwartek (GALERIA)

Taneczny tłusty czwartek (GALERIA) 15

8 lutego z okazji tłustego czwartku w restauracji Chrobry w Międzyrzecu Podlaskim obył się wieczorek taneczny dla mieszkańców miasta.

Tłusty czwartek można bez wątpienia określić festiwalem pączków, którego najważniejszym punktem jest ich smakowanie. Jest to też sygnał, że powoli dobiega końca karnawał – czas imprez, balów, studniówek i dyskotek – oraz że zostało niewiele dni, żeby się „wytańczyć”. Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego mieli okazję na jedno i drugie podczas wieczorku tanecznego, który odbył się w 8 lutego w restauracji Chrobry.

Potańcówka z okazji tłustego czwartku odbyła się w naszym mieście już drugi rok z rzędu, z inicjatywy burmistrza miasta Zbigniewa Kota oraz księdza kanonika Jerzego Domańskiego. Zaproszenie było skierowane do wszystkich mieszkańców miasta. Każdy, kto chciał, mógł zająć miejsce przy stoliku i zjeść pączka, napić się kawy lub herbaty oraz tańczyć do woli w rytm muzyki.

Dla wielu osób była to świetna okazja, aby spotkać się ze znajomymi, porozmawiać, potańczyć, cieszyć wspólnie spędzonym czasem. Średnia wieku była zróżnicowana – na sali bawiły się dzieci, rodzice i ich dziadkowie. Przez cały wieczór panowała atmosfera radości i beztroskiej zabawy na parkiecie, gdzie przygrywała kapela Retro pod kierunkiem Zdzisława Iwaniuka.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *