Taniec niejedno ma imię

Taniec niejedno ma imię 16
Projekt organizowany przez Bialskie Centrum Kultury to doskonała okazja do zapoznania się z pięknem i różnorodnością tańca.

Zespół Pieśni i Tańca Podlasiacy oraz Dance Academy Studio za pomocą lekcji interaktywnej pt. „Taneczna podróż dookoła świata” zaprezentują dzieciom oraz wszystkim zgromadzonym różne rodzaje tańca charakterystyczne dla poszczególnych regionów świata.

Podczas spektaklu tancerze pokażą tańce narodowe, regionalne, współczesne oraz uliczne i klasyczne. Podczas wydarzenia dzieci będą miały okazję z bliska zobaczyć stroje taneczne, wziąć udział w zabawach o zabarwieniu regionalnym oraz nauczyć się kilku podstawowych pozycji tanecznych.

Projekt zorganizowany z okazji międzynarodowego dnia tańca to świetna okazja do rozbudzenia wyobraźni poprzez połączenie sztuki teatru, tańca, słowa, dźwięku i obrazu.

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia w godzinach: 9, 11 oraz 17 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Brzeskiej 41.

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11, on-line na www.bck24.pl lub dokonać rezerwacji pod nr. 83 341 67 18.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *