Tańsze przejazdy do Warszawy. Promocja na bilety

Tańsze przejazdy do Warszawy. Promocja na bilety 15
Jedna z bialskich firm przewozowych wychodzi wprost do klienta. Seniorzy i studenci od dzisiaj mogą liczyć na zniżkę na podróż do Warszawy. Wszyscy pasażerowie mogą liczyć nawet na 30% zniżki wracając ze stolicy.
6
Garden Service od wielu lat przewozi pasażerów na wielu trasach na terenie powiatu bialskiego oraz do Białegostoku, Lublina i Warszawy. Codziennie wykonuje ponad sto kursów. Ich misją jest łączyć ludzi, bezpiecznie i komfortowo dowozić ich do celu.

Często planujemy swoją podróż. Tylko w kasie Biura Obsługi Klienta na Dworcu Centrum w Białej Podlaskiej można skorzystać z promocji na kurs powrotny. Kup bilet do Warszawy, myśl o powrocie, dokonaj zakupu jednocześnie na bilet ze stolicy, który będzie tańszy o 30%.

Firma Garden Service nie zapomina o osobach starszych. Osoby, które skończyły 60 lat mogą jechać do stolicy kraju 30% taniej na wybrane kursy. Bilety można zakupić w trzech miejscach. Korzystając ze strony www.gardenexpress.pl, w kasie Biura Obsługi Klienta oraz u kierowcy. Klienci, którzy chcą skorzystać z super promocji muszą mieć przy sobie dokument potwierdzający osiągnięty wiek.

Równie ważnym klientem są młodzi ludzie – studenci. Na wybranych kursach do i z Warszawy bilet będzie kosztował tylko 14,90zł.

Promocje nie łączą się ze sobą i obowiązują do 30 czerwca 2018r. na wybranych kursach. Więcej informacji można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta w Białej Podlaskiej. W przypadku dużego zainteresowania promocja zostanie przedłużona. Regulamin promocji dostępny na stronie www.gardenexpress.pl

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *