Targi Ślubne w Białej Podlaskiej. Już wkrótce

Targi Ślubne w Białej Podlaskiej. Już wkrótce 16

24 listopada 2019 roku w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej 8 odbędzie się XIX Wielka Gala Ślubna zorganizowana przez portal ślubno-weselny www.slubwbialej.pl, Impreza odbywa się pod patronatem BP24.pl

Gala ślubna to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, a także wszystkich którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku. To wydarzenie zrzeszające pod wspólnym dachem kilkudziesięciu wystawców oferujących przeróżne usługi ślubno-weselne, począwszy od sukni ślubnej aż po dekorację światłem.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia. Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela oraz nagrody za drugie miejsce.– mówi Przemysław Trawicki z portalu Ślub w Białej, organizator targów.

Udział w konkursie o oprawę wesela będą mogły wziąć udział pary, które wypełnią kupon konkursowy otrzymany w dniu gali i wrzucą do urny na stoisku organizatora. Co wchodzi w skład nagrody można podpatrzeć na portalu w zakładce nagrody i regulamin. Ponadto proponujemy szereg konkursów w których będą do wygrania nagrody pakietowe składające się z kilku zniżek od różnych wystawców. – dodaje organizator.

Główną atrakcją targów będą pokazy kolekcji ślubnych Salonu Sukien Ślubnych La Novia oraz Salonu Lady White a także garniturów od firmy Master. Z kolei Atelier Reda pokaże nie tylko kolekcję ślubną ale również kreacje dla mam pary młodej. O 16.30 zaplanowany jest koncert zespołu Mariall. W międzyczasie swoją wiedzę przekaże makijażystka Monika Jetz. Więcej informacji na stronie http://www.slubwbialej.pl/targi-slubne/

Targi ślubne rozpoczną się o godzinie 11 a zakończą ok. 18 a całe wydarzenie poprowadzi wodzirej Maciek.

Portal Biała24 objął patronatem medialnym galę ślubną.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *