Tatarska piątka już niebawem

Tatarska piątka już niebawem 15
fot. Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka fb

Lubisz spędzać czas aktywnie? Już niebawem będzie do tego wspaniała okazja! W czasie biegu „Tatarska Piątka” przewidziano również atrakcje nawiązujące do tatarskiej przeszłości regionu.

Już 15 lipca w Studziance o godzinie 14 odbędzie się VII Tatarska Piątka. Studzianka jako jedyna miejscowość w regionie Białej Podlaskiej kultywuje tradycje tatarskie. Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka. Inicjatywę wspiera także Urząd Gminy w Łomazach oraz Sołectwo i OSP Studzianka. Klub Biegacza „Biała Biega” objął to wydarzenie patronatem.

Trasa będzie przebiegała polnymi drogami. Start oraz meta zaplanowano przy Szkole Podstawowej w Studziance.

Zapisy na bieg główny oraz Nordic Walking na dystansie 5,28 km odbywają się do 12 lipca pod adresem: https://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/504
Zapisy na biegi dla dzieci oraz młodzieży odbywają się poprzez kartę zgłoszeniową dostępną pod regulaminem: http://www.time2go.pl/userfiles/Regulamin-VII-Tatarska-5_2018.pdf,

Zgłoszenie należy wysłać na adres e-mail: [email protected], lub tradycyjną pocztą na adres: Studzianka 42, 21-532 Łomazy.

Uczestników biegu „VII Tatarska Piątka” i NW obowiązuje opłata 30 zł do 30 czerwca lub 40 zł do 12 lipca, którą należy wpłacić na konto:
Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
Studzianka 42, 21-532 Łomazy
Bank Spółdzielczy w Łomazach
nr konta 07 8037 0008 0003 2997 2000 0010
w tytule podając: imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia oraz konkurencję

Osoby które do 12 lipca roku nie uiszczą opłaty zostaną automatycznie usunięte z listy startowej. Zaś wszyscy, którzy nie zapiszą się do 12 lipca, będą mogli zapisać się wyłącznie w Biurze Zawodów (w przypadku wolnych miejsc). Opłata będzie wynosiła 50 zł, zarówno dla biegu jak i NW.

Mieszkańcy gminy Łomazy oraz uczestnicy biegów dla dzieci zwolnieni są z opłaty startowej.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: [email protected] lub numerem telefonu: 501-266-672.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *