Tęcza drogą do tolerancji

Tęcza drogą do tolerancji 16

Tęczowe marsze,odbywają się w całej Polsce. Mają za zadanie oswoić ludzi z tolerancją i równością wobec każdego człowieka.Tęczowe marsze, czyli inaczej marsze LGBT,w kampanii  Stonewall.

W najbliższym czasie, a dokładniej w poniedziałek rusza Akcja Letniej Akademii Równości. Akcja ma na celu oswojenie osób z tolerancją na LGBT i dotarcie do miast w których nie ma marszów równości.Akcja jest wynikiem współpracy poznańskiego stowarzyszenia Grupy Stonewall oraz marki Sprite.

Głównym celem organizatorów jest rozmowa z mieszkańcami i obalenie nieprawdziwych mitów na temat osób LGBT i chęć wspierania osób odmiennej inicjacji seksualnej z małych miast, które nie mają możliwości przyjechać do większych miast i kryją się ze swoją orientacją,bojąc się że zostaną wyśmiani. Organizatorzy są bardzo otwarci, będzie można również  zadawać mnóstwo nurtujących nas pytań.

8 sierpnia w Białej Podlaskiej na placu Wolności od godziny 13 do 18.30, aktywiści Letniej Akademii Równości będą rozmawiać z napotkanymi osobami, rozdawać im ulotki oraz tęczowe gadżety.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *