Terespol odracza lub rozkłada na raty opłaty za czynsz

Terespol odracza lub rozkłada na raty opłaty za czynsz 16

Przedsiębiorcy z miasta Terespol mogą liczyć na udogodnienia ze strony władz. Można liczyć na odroczenie terminu opłaty za wynajmowany lokal od miasta czy ulgę w spłacie od nieruchomości. 

– Osobom i firmom prowadzącym działalność na terenie miasta Terespol, którym obecna sytuacja spowodowała istotne pogorszenie kondycji finansowej obecnie proponujemy odroczenie terminu lub rozłożenie na raty płatności czynszów przedsiębiorcom wynajmującym lokale i nieruchomości od Gminy Miasto Terespol. – zaznacza Józef Paderewski, sekretarz miasta.

Przedsiębiorcy mają również możliwość składania wniosków o ulgi w spłacie podatku od nieruchomości w oparciu o przepisy ustawy Ordynacji Podatkowej, w ramach których mogą odroczyć termin płatności lub rozłożyć na raty należne zobowiązania podatkowe.- Złożone wnioski o ulgi będą rozpatrywane indywidualnie gdzie podstawowym kryterium będzie wpływ obecnej sytuacji na zmniejszenie przychodów przedsiębiorcy w okresie objętym zagrożeniem epidemiologicznym – dodaje sekretarz.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *