To była ich ostatnia jazda. Stracili „prawko”

To była ich ostatnia jazda. Stracili "prawko" 16

Bialska drogówka miała „ręce pełne roboty”. Zatrzymano kierowców i odebrano im prawo jazdy.

Policjanci dbający o bezpieczeństwo na drogach w powiecie od początku tygodnia zatrzymali pięć osób, które przekroczyły prędkość dozwoloną na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Pierwszą z nich była 44-letnia mieszkanka Grodziska Mazowieckiego. W poniedziałek (16 lipca) w miejscowości Tłuściec jechała samochodem marki BMW 129 km/h, czyli o 79 km/h za szybko. Kobieta dostała mandat oraz 10 punktów karnych. We wtorek (17 lipca) w miejscowości Zahajki funkcjonariusze zatrzymali 55-letniego mężczyznę. Mieszkaniec województwa śląskiego kierował oplem i przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o całe 92km/h. Po godzinie 17 w Małaszewiczach Dużych  33-letni kierowca z Terespola przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h. W miejscowości Żabce 43-letni mężczyzna kierował z prędkością 108 km/h. Wczoraj (18 lipca) również zatrzymano kolejnego rajdowca. Tym razem był nim 47-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Kierował samochodem marki Volvo z prędkością 109km/h w miejscowości Małaszewicze Duże.

Wszystkich zatrzymanych łączy strata uprawnienia do kierowania, mandaty oraz punkty karne. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *