To dzień głównie dla kobiet

To dzień głównie dla kobiet 16

Bogato zapowiada się program już piątego forum kobiet, które co roku organizowane jest w międzyrzeckiej gminie. Tym razem hasło wydarzenia to „Od Serca”.

V Forum Kobiet odbędzie się 10 marca o godzinie 15 w Szkole Podstawowej w Kożuszkach (budynek w Krzewicy). W programie znalazł się szereg wystąpień. Pojawi się m.in. człowiek, którego szpik kostny uratował dziecięce życie – Bogdan Janusz.

Nie zabraknie również osób, które swoją aktywnością motywują i zachęcają do pomagania innym. Mowa tu o Annie Chwałek – prezes fundacji „Wspólny Świat”, Annie Stolarczuk – organizatorce akcji charytatywnych m.in. „Szpilki na trasie” oraz Dariuszu Trębickim – prezes Klubu Biegacza „Biała Biega”.

Ponadto tego dnia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Kobieta Aktywna Gminy Międzyrzec Podlaski 2018”. Wydarzenie śpiewem uświetnią Schola „Miriada” z Mań, Schola „Niezapominajki” z Żabiec”, uczniowie SP w Kożuszkach oraz Dominika i Wiktoria Bułhak.

W programie znalazły się również badania poziomu cukru, ciśnienia i słuchu oraz atrakcje dla dzieci. Będzie można również odwiedzić stoiska firm kosmetycznych, a także kiermasze rękodzieła.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *