To już niemal wiek ich służby

To już niemal wiek ich służby 16
Strażaków z Sitnika czeka niezwykle ważna uroczystość. Już niedługo będą świętowali 95-lecie istnienia ich jednostki. Wydarzenie będzie połączone z obchodami Gminnego Dnia Strażaka.
Uroczystość jubileuszową zaplanowano na 3 maja o godzinie 11.30. O tej porze zostanie odprawiona msza św. w intencji strażaków i ich rodzin. Kwadrans wcześniej rozpocznie się zbiórka pododdziału OSP i pocztów sztandarowych na placu przy kościele w Łukowcach.

O godzinie 12.30 przyjdzie czas na przemarsz na plac uroczystości wraz z prezentacją samochodów strażackich bialskiej gminy. Po przywitaniu zebranych gości zostanie przedstawiona monografia jednostki OSP Sitnik.

Następnie, po wystąpieniach okolicznościowych oraz odznaczeniach i wyróżnieniach, rozpocznie się część artystyczna. Będzie to okazja do wysłuchania koncertu w wykonaniu koncertu orkiestry dętej z Łomaz oraz obejrzenia występów zespołów „Sitniczanie” i „Zorza”. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Zwieńczeniem wydarzenia będzie zabawa taneczna pod gwiazdami.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *