To starcie wygrali mundurowi

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMjQyMTM2MzctMTM3LTYuanBn,800,420

Dziewięć drużyn stanęło do walki o puchar wójta gminy. Policjanci pokazali, że potrafią grać także w piłkę i pokonali innych.

Wczoraj (25 marca) w Tucznej rozegrano V Turniej Halowej Piłki Nożnej. Drużyny walczyły o puchar wójta gminy. Do rywalizacji stanęło dziewięć drużyn.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. W pierwszej grupie znalazły się drużyny: F.C. Tuczna, SFC Terebiski oraz Sezonowcy. Do drugiej grupy należały drużyny: KS Dąbrowica, USB (United State of Bokinka), Team Brzeska, KMP Biała Podlaska (Komenda Miejska Policji Biała Podlaska), Chotyłowiak oraz Pjotery Janusza.

W klasyfikacji końcowej pierwsze miejsce podium zajęła drużyna KMP Biała Podlaska. Tuż za nimi znalazła się drużyna USB z Bokinki. Ostatnie miejsce podium wywalczyła drużyna F.C. Tuczna. Na czwartym miejscu uplasowali się zawodnicy z SFC Terebiski.

Podczas turnieju wyłoniono króla strzelców. Został nim Piotr Lubeńczuk. Miano najlepszego zawodnika zyskał Paweł Tarasiuk, a najlepszego bramkarza Karol Najdyhor.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *