Trener boksu pełni obowiązki dyrektora bialskiego pogotowia

Trener boksu pełni obowiązki dyrektora bialskiego pogotowia 16

Trenerowi boksu, byłemu komendantowi straży miejskiej Arturowi Koziołowi powierzono obowiązki dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego w Białej Podlaskiej. Zastąpił on Tadeusza Łazowskiego, byłego starostę bialskiego. 

Artur Kozioł był dotychczas zastępcą dyrektora ds. administracyjnych. – Tadeusz Łazowski złożył rezygnację, która została przyjęta przez zarząd województwa. Wniósł jednocześnie o przyjęcie na stanowisko zastępcy, na co przystał zarząd. Pełnienie obowiązków przejął obecny zastępca Artur Kozioł. We wtorek zarząd rozpatrzy wniosek departamentu zdrowia o wyrażenie zgody na wszczęcie postępowania konkursowego – informuje Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Lubelskiego

Tadeusz Łazowski został na stanowisku zastępcy.

Udostępnij!

Komentarze: 19

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wystarczy boksu pouczyć pana Darka i same kierownicze stanowiska się dostaje. Co za różnica że, bez kompetencji.

  2. Moralne dno,ludzie bez twarzy, marionetki , przyszłe zaplecze polityczne swoich mocodawców, najgorszy z możliwych wzorów dla młodego pokolenia , dewaluacja wartości ….. dotyczy obu „graczy”

  3. Łazowski nie miał pojęcia o tej robocie i nie chciał się czegokolwiek nauczyć. To była żenada. Żadna strata. Następca też nie wiele wie ale choć próbuje się uczyć. Gorszy na pewno nie będzie.

    1. Chcesz powiedzieć , że skoro trener musiał boksować za dwóch , to teraz będzie to robił na swoje nieskromne konto , choć wynik tej walki jest z góry przesądzony.