Trening personalny bez tajemnic. Zobacz, dlaczego warto wybrać zajęcia pod okiem specjalistów

Trening personalny bez tajemnic. Zobacz, dlaczego warto wybrać zajęcia pod okiem specjalistów 16

Regularnie uczęszczasz na siłownię, ale od dłuższego czasu nie zauważasz pozytywnych efektów wylewania siódmych potów na sali treningowej? Rozwiązaniem Twoich wszelkich problemów może okazać się doświadczony opiekun indywidualny. Zastanawiasz się nad wyborem takiej osoby? Oto najważniejsze korzyści płynące z wykonywania ćwiczeń pod okiem trenera personalnego.

Ustalenie i zrealizowanie celu treningowego. Indywidualne zajęcia są bardzo efektywne!

Zrzucenie zbędnych kilogramów, maksymalna redukcja poziomu tkanki tłuszczowej, zauważalna poprawa kondycji bądź zwiększenie masy ciała – to zdecydowanie najpopularniejsze cele treningu, które motywują amatora sportu do wykupienia karnetu na pobliską siłownię. Jak pokazują badania, zdecydowana większość z tych założeń finalnie nie jest realizowana. Dlaczego? Prawdopodobnie przez źle dobrane ćwiczenia do wcześniej postawionego celu. Współpraca ze specjalistą trening personalny  umożliwią Ci błyskawiczną metamorfozę wyglądu. Jasno przedstawiona motywcja i indywiudalnie dobrany plan to ogromny komfort dla ćwiczącego.

Trening personalny pod okiem doświadczonego specjalisty. Bezpieczeństwo na każdym kroku

Operowanie nawet lekkimi ciężarami zawsze stwarza ryzyko drobnych lub nawet ciężkich urazów mechanicznych. Zwłaszcza, jeśli wykonywane przez Ciebie ćwiczenia odbiegają od prawidłowych wzorców ruchowych. Ścisła współpraca z ekspertem w ramach treningu personalnego zauważalnie zmniejsza częstotliwość powstawania poważnych kontuzji. Fachowiec czuwa nad techniką danego ćwiczenia. W czasie rzeczywistym koryguje najbardziej widoczne błędy i przekazuje wskazówki, które bezpośrednio przełozą się na efektywność zajęć. Mało amatorów sportu zdaje sobie sprawę z tego, że zachowanie nienagannej precyzji przy wyciskaniu sztangi, przysiadach czy choćby przy wiosłowaniu hantlami może znacząco zwiększyć objętość Twojego wysiłku fizycznego.

Inwidualne podejście do każdego Klienta. Wybierz treningi personalne i zacznij robić postępy

Jedną z najważniejszych zalet uczęszczania na treningi personalne jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Kontaktując się po raz pierwszy ze specjalistą możesz mieć pewność, że wywiad środowiskowy oraz kilka minut luźnej rozmowy zaowocują przedstawieniem planu treningowego, który jest maksymalnie spersonalizowany pod Twoją osobę. Mowa tutaj o dopasowaniu rozpiski do doświadczenia na siłowni, możliwości fizycznych oraz czasowych Klientów. Taka opieka wyklucza trenowanie według jednego z kilkunastu szablonów dostępnych na specjalistycznych portalach.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *