Tresowany mężczyzna, czyli sztuka o relacjach damsko-męskich na wesoło

TEATR KAMIENICA SPEKTAKL TRESOWANY MEZCZYZNA PROBA 2018-03-13 WARSZAWA

Dwoje młodych ludzi i dwie teściowe mogą stanowić istną mieszkankę wybuchową. Gdy zaręczyny i ślub Heleny oraz Sebka stają pod znakiem zapytania, mamy wkraczają do akcji.

Komedię „Tresowany mężczyzna” będzie można obejrzeć w niedzielę 23 września o godzinie 16 na deskach sceny Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Jeśli zainteresowanie będzie bardzo duże, zostanie zorganizowany również drugi seans, trzy godziny później.

W sztuce występują cztery osoby – młodzi Helena i Sebek oraz ich mamy. Para to typowi pracownicy korporacji, którzy sprawy służbowe stawiają nade wszystko. Nawet gdy bardzo mocno kolidują one z życiem prywatnym. Sprawami domowymi zajmuje się Sebek i właściwie nawet to lubi. Przeciwieństwo stanowi „wyzwolona” Helena.

Wszystko układa się idealnie do czasu, aż dziewczyna zdecydowanie awansuje w hierarchii zawodowej. A to przecież Sebek spodziewał się skoku w swojej karierze. Pojawia się problem, a zaręczyny i ślub stają pod znakiem zapytania. Wtedy do akcji wkraczają teściowe. Pomimo tego, że ich poglądy się różnią, postanawiają wspólnie uratować związek młodych.

Zapowiada się więc ciekawa komedia okraszona znakomitą obsadą i wyśmienitą grą aktorską. Na scenie pojawią się Adam Serowaniec, Justyna Sieńczyłło, Katarzyna Kwiatkowska oraz Marta Chodorowska.

ZOBACZ TAKŻE: Bilety

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

Tresowany mężczyzna, czyli sztuka o relacjach damsko-męskich na wesoło 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *