Trwa nabór do biur GITD. Nawet 30 chętnych na jedno miejsce

Trwa nabór do biur GITD. Nawet 30 chętnych na jedno miejsce 16

Nie brakuje zainteresowania pracą w bialskiej siedzibie Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Został otwarty nowy, ostatni w tym roku, nabór. W zależności od stanowiska o zatrudnienie ubiega się od 20 do nawet ponad 30 osób na jedno miejsce.

Siedziba Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białej Podlaskiej swoje funkcjonowanie zaczęła we wrześniu ubiegłego roku. Obecnie w biurach instytucji pracuje prawie 80 osób. Planowane jest, by do końca roku zatrudnić kolejne 40. Wynagrodzenie w GITD zaczyna się od kwoty ok. 2,3 tys. zł na rękę.

– Pierwsze 20 osób rozpoczęło pracę we wrześniu ubiegłego roku. Później przeprowadziliśmy nabory w marcu i lipcu. Zatrudnione osoby pracują nie tylko w Biurze Kontroli Opłaty Elektronicznej i Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Pracują one również w Biurze Finansowym czy Biurze Informatyki i Łączności – wyjaśnia Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego. – Nowe nabory cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kandydatów. Czeka ich dosyć trudna rozmowa kwalifikacyjna oraz testy.

Do 30 września w biurach, które otwarto w Białej Podlaskiej wydano tysiące decyzji. W przypadku Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej było ich 3,6 tys. i tyle samo administracyjnych tytułów wykonawczych. Wysłano również 2,5 tys. upomnień. – Jeśli chodzi o Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, które odpowiada za system fotoradarowy, wykonano około 245 tys. czynności w systemie teleinformatycznym – zaznacza Gajadhur. Chodzi o generowanie wezwań do właścicieli pojazdów, którymi przekroczono dozwoloną prędkość.

Osoby zainteresowane pracą w GITD powinny dzisiaj (17 października) udać się do bialskiego magistratu. O godzinie 17 odbędzie się tam spotkanie informacyjne. Do urzędu miasta przyjadą przedstawiciele instytucji, którzy opowiedzą o tym jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy testów oraz omówią całą procedurę przystępowania do pracy w GITD.

 

Udostępnij!

Komentarze: 40

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. 30 chętnych na jedno miejsce, to żaden sukces, to porażka. Świadczy to, jak duże jest bezrobocie w Białej Podlaskiej i okolicach, jak bardzo ludzie szukają zatrudnienia, a z góry wiadomo, że wszystkie etaty są rozdzielane pomiędzy znajomych Stefaniuka i Biereckiego. Bo po co na rekrutacji do GITD obecność Stefaniuka, co prezydent miasta ma wspólnego z Inspekcją Transportu Drogowego??????
  Stefaniuk obiecal 1000 miejsc pracy, tylko zapomniał dodać że dla swoich znajomych.
  Przez 4 lata prezydentury nie zrobił kompletnie NIC. A teraz przed wyborami kreuje się na wielkiego włodarza i dobroczyńcę mieszkańców miasta.
  Cytując klasyka „kończ Waść wstydu oszczędź”
  Panu S. już dziękujemy.

    1. a w planach tunel był już za czapskiego ale o tym się nie mówi…. tak samo jak rondo przy janowskiej pajac sobie zasługi przypisuje a tak na prawdę to też za czapskiego inwestycja zaplanowana …. ale przecież CIEMNY lud wszystko kupi….

     1. koleś !!! za Czapskiego to planowane były inwestycje na miarę Dubaju przez Vahapa Toya . Miał być tor F! Stadion na 40 K , hotele , drogi parki i jakies targi. Planować a robić to dwie różne rzeczy.

     2. Złodziej od skoków kreator bialskiej polityki. Ptanie do STEFANIUK : co zrobiłeś zasiadając w fundacji kocham Podlasie pisze:

      Jjo koleś to chyba przychodził do ciebie w nocy jak byłeś mały…co teraz masz uraz psychiczny. Prawda jest taka że parobek złodzieja od skoków niejaki dyzma co go nazywają … Przysposobił sobie kilka inwestycji planowanych przez czapskiego… Tak więc wyciągając jakiegoś vahapa sprzed 20 lat…. Chyba w głowę zostałeś uszkodzony po tych nocnych kolegów ojca swojego

   1. Debilqu 2300 brutto to jakieś 1600 na rękę…. Brawo Polacy … Tak właśnie macie sprany mózg i doprowadzony do debilizmu że nawet nie wiecie co to jest brutto netto …. JPRD… Wcale was nie zal ….niech doją was dalej a wy będziecie krzyczeć że pada deszcz podczas oddawania na was nadmiaru moczu…

 2. 30 osób na jedno miejsce ? Za te marne 2400 zł ? To naprawdę w Białej jest duże bezrobocie . To co ten obecny prezydent zrobił dla bezrobotnych skoro aż tyle osób nie ma pracy ? W dużych miastach jak Warszawa , Gdańsk czy Poznań nikt nie chce pracować w urzędach za te marne grosze. Trzeba chyba zmienić prezydenta skoro takie bezrobocie jest za jego kadencji że aż 30 osób na jedno miejsce jest. W innych miastach słyszy się że ” Praca szuka ludzi ” a w Białej jak zwykle bezrobocie .

 3. Jak coś się dzieje to Stefaniuk na wszystkich zdjęciach na pierwszym planie. Dobry pływak, nic jeszcze dobrego dla miasta nie zrobił a mało tego schrzanił np.Warszawską która miała być wizytówką dla miasta a będzie śmieszną pokręconą uliczką. Czy on przewidział że jak coś się buduje to z wyprzedzeniem na kilkadziesiąt lat a tą fuszerkę za rok może dwa trzeba będzie poprawiać. Ta „robota” nadaje się do księgi absurdów. Wyjazd dla karetek był szeroki a teraz po fuszerce wąski ślimak. No i jeszcze ten nieszczęsny „pomnik” przy dawnym PKS-ie. Ludzie ta kadencja która się kończy to tylko gra pozorów, nie dajcie się omamić. Andrzeja Czapskiego przepraszam i będę na Niego teraz głosować !!!!!

 4. To jasne ze dla swoich.prawdopodobnie żona komandosa Straży Miejskiej Pana K .Była zapewne bardzo dobra .spełniła warunki .przeszła rozmowę .Doświadczenie w pracy w hurtowni pomoglo.PIS paranoja

   1. hahaha… ale jajca …. w sumie i tak dobrze że nie została dyrektorem stadniny w janowie, bo w dzisiejszej rzeczywistości wszystko jest możliwe.

 5. O matko !!!!! To co ten prezydent zrobił przez tą kadencję dla Białej jak 30 osób jest na jedno miejsce słabo płatnej pracy. Zarabiam 3800 zł na rękę i mi mało , żona 3400 zł na rekę. I nie mamy luksusów . Jakie musi być bezrobocie jak ludzie za tak małą pensję chcą pracować . Prezydent do wymiany skoro 30 osób jest na jedno miejsce słabo płatnej pracy. A mówią że nie ma bezrobocia . W Białej jednak jest wielkie Mój brat w Szwecji zarabia 12000 tys zł a ty za trochę ponad 2000 zł jest 30 osób na jedno miejsce. Co za polityka i politycy .

 6. chciałbym wreszcie uzyskać odpowiedź na pytanie czy pan Stefaniuk ma rozdzielność majątkową ze swoją żoną oraz jakie są dochody żony prezydenta BP za odpowiedź z góry dziękuje

 7. 30 osób na jedno miejsce? Urząd pracy w Białej pełen ludzi ? To co ten prezydent zrobił przez tą kadencję ? W Innych miastach jest pełno pracy a w Białej 30 OSÓB NA JEDNO MIEJSCE. Szok !!!!!!!! I to za 2300 zł . Byle robotnik na budowie wyciąga 5.000 zł na rękę .