Trzy auta zderzyły się na Witoroskiej. Trzy osoby w szpitalu

Trzy auta zderzyły się na Witoroskiej. Trzy osoby w szpitalu 16

W stojące w „korku” samochody uderzył inny. Siła uderzenia była na tyle mocna, że uderzony pojazd wjechał w kolejny. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. 

Przed godziną 8 na ulicy Witoroskiej w Białej Podlaskiej doszło do zderzenia samochodów osobowych. – Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda, uderzył w Mazdę, a ta uderzyła w VW. W wyniku zdarzenia trzy osoby wymagały transportu do szpitala. Ruch na ulicy Witoroskiej odbywa się bez utrudnień – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Na miejscu była straż pożarna, pogotowie oraz policja.

Trzy auta zderzyły się na Witoroskiej. Trzy osoby w szpitalu 17

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Zakaz prowadzenia aut dożywotnio!!! Tak to jest jak gównarzeria tylko co zda prawko i jeżdżą jak królowie dróg, rozpedzaja, hamują w ostatniej chwili. No i masz, skasowalas dzieciaku 3 auta 🙂 mam nadzieję, że już nigdy nie wsiadziesz za kółko. Nawet rower strach dawać tym teraz po 18 lat

    1. Ewidentnie czuje ból dupy że ktoś ma możliwości dziecku dać samochód a ty nie masz drogi użytkowniku takiej możliwości. Stało się i tyle więc nie rozumiem dlaczego jesteś taki agresywny szeryfie. Sprawcą tego wypadku mógł być każdy nawet doświadczony kierowca.

    2. Czuje że wypowiada się zawodowy kierowca instruktor szkoły jazdy człowieku każdy może takie coś zrobić ty lub twoje dziecko a no tak ty dzieciom nie dasz samochodu dotknąć zapomniałem .

  2. Do autorki artykułu: proszę sprawdzić przed wysłaniem tekstu poprawność nazwy ulicy (Witorożska od miejscowości Witoroż)