Trzy premiery na najbliższy piątek

Trzy premiery na najbliższy piątek 16

Na początek weekendu warto wybrać się do kina. W Merkurym będą do obejrzenia trzy nowe filmy. Coś dla siebie znajdą zarówno fani horrorów, komedii, a nie zabraknie również czegoś dla najmłodszych widzów.

Wszystkie seanse będzie można oglądać od najbliższego piątku (22 czerwca) do 5 lipca w kinie Merkury. „Ocean ‘s Eight” to komedia kryminalna, której reżyserem jest Gary Ross. Debbie Ocean razem ze swoją ekipą organizuje skok stulecia na biżuterię podczas dorocznej gali, która odbywa się w muzeum sztuki w Nowym Jorku.

Fanom horrorów kino proponuje „Dziedzictwo. Hereditary”. Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów dla nikogo nie mogła być zaskoczeniem. Dziwne i niepokojące było natomiast to, co nastąpiło tuż po niej. Zdarzenia zaczynają przybierać tragiczny i potworny obrót.

Dla nieco młodszych widzów również znajdzie się seans. „Uprowadzona księżniczka” to historia Remika i Miłki, którzy są sobie przeznaczeni. Od samego początku wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić. Ich szczęściu chce jednak ktoś zagrozić.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *