Turniej taneczny w zaciszu domowym

Turniej taneczny w zaciszu domowym 16
Wszyscy Tancerze, czy to samouki czy szkoleni pod okiem trenera, zaproszeni zostali do wzięcia udziału w II Domowym Turnieju Tańca Kontrowisko, organizowanego przez Szkołę Tańca Kontra.
Transmisja z tanecznych rywalizacji już w tą sobotę od godz. 10.00. W związku z obostrzeniami, które od dłuższego czasu wywróciły nasze życie do góry nogami, coraz pojawiają się nowe pomysły na rozwiązanie problemu ograniczonej aktywności. Do organizacji turnieju przyczyniły się liczne zgłoszenia i duże zainteresowanie do  I edycji Wewnętrznego Turnieju Tańca Kontrowisko. Tym razem niepowtarzalna formuła rywalizacji odbędzie się w kategorii jazz i modern.
Obecnie, Szkoła Tańca Kontra prowadzi zajęcia online ze swoimi tancerzami i organizuje ogólnodostępne Live. Dziękuje również innym  Turniejom Online (#domówka, Home Made Online Dance Contest i innym), za to, że walczą, aby wysiłki podjęte w tym sezonie nie poszły na marne.
Taneczne potyczki wszystkich tancerzy będziemy mogli śledzić już w tą sobotę, od godziny 10:00. Link znajdziemy na profilu FB Szkoły Tańca KONTRA. Zapraszamy do wirtualnej zabawy!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *